Uss ile modbus ın farkı nedir.

mxcolt45

Üye
Arkadaşlar modbus ile uss haberleşmede farklılık nedir...
Modbus çalışması daha önce yapmıştım.
USS in Kablo,modul,program,vs. ne olmalı veya farkı nedir.
yardımlarınız için teşekkürler.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
evet onu inceledim teşekkür ederim.Peki denen USS kullanmalıyız üstünlüğü dezavantajı hakkında bilgisi olan varmı.Teşekkürler.

Son düzenleme:
USS ile modbus arasında karşılaştırılacak hiçbir ortak özellik olmadığından şu daha iyidir demek yanlış bir tutum olacaktır.
Örneğin kendi yaptığım bir modül 1500 kbps hızında modbus haberleşiyor(bilgisi olanlar bunun USB olduğunun farkına varır.).
Soemens orasından burasından protokol türetmeyi severler ki lisanlar gerçekte en büyük kazançlarıdır.

USS ile modbus arasında karşılaştırılacak hiçbir ortak özellik olmadığından şu daha iyidir demek yanlış bir tutum olacaktır.
Örneğin kendi yaptığım bir modül 1500 kbps hızında modbus haberleşiyor(bilgisi olanlar bunun USB olduğunun farkına varır.).
Soemens orasından burasından protokol türetmeyi severler ki lisanlar gerçekte en büyük kazançlarıdır.

bir malı fiyatına göre satın almak o ürünün bütün hatalarını kabul etmektir.

Uss Protokolu 380 € ücreti olan ve sırf bu parayı ödememek için kendimiz yapmak zorunda kaldığımız ve sadece ileri geri hiz akim ve hata bilgisi için 3 gün uğraştığımız protokoldür. Modül satamadiklari için protokole para aliyorlar. Tamamen Duygusal :mad: :)

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri