Unitronics panel yardım

djkursun

Üye
unitronics v570-57-t40b panel için programlama kablosunun şmasını arıyorum veya nasıl bir kabloyla programlayabilirim yardımlarınızı bekliyorum

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
teşekkürler.
Bunun plc ladder programını anlayamıyorum.acaba bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaşım varmı?Elimde bir yazılım var enjeksiyon makinesine ait onu çözmeye çalışıyorum.daha önce hiç kullanmadım bu markayı zor geldi.

teşekkürler.
Bunun plc ladder programını anlayamıyorum.acaba bu konuda bana yardımcı olabilecek bir arkadaşım varmı?Elimde bir yazılım var enjeksiyon makinesine ait onu çözmeye çalışıyorum.daha önce hiç kullanmadım bu markayı zor geldi.

1hafta önce ilk defa gördüm paneli ve şu an gayet güzel bir proje yaptım. visilogic programında türkçe seçeneği de var.
takıldığın yeri sor veya projeyi ekle birlikte çözelim.

Çok teşekkür ederim ilginize.Bendeki panel-plc bir arada olan m91 modelinden.visilogic programını desteklemiyo.u90ladder programını sitesinden indirip kurdum bunu açıyo...aslında projenin ne olduğu önemli değil sadece yazılımı hiç kullanmadım farklı geliyo onu anlamak istiyorum..

tam olarak neyi anlayamadın ya da neyi öğrnmek istiyorsun daha açık yazarsan daha iyi yardım alabilirsin?

abi programdaki ladder diyagramları çözemiyorum.parametreler komutlar vs.
örnek bir yazılım var ama ekleyemiyorum.yeni üye olduğumdan özel mesajda atamıyorum herhalde

Son düzenleme:
arkdaşlar merhaba, v120-22ra-22 kodlu ürünü kullanıyorum. fakat henüz download ya da upload yapamadım kablosunu help menüsünden yardımla yaptım ancak rs232 usb dönüştürücü, gerekli bunun için herhangi bir dönüştürücü kullanmam yeterli olur mu acaba ?

arkdaşlar merhaba, v120-22ra-22 kodlu ürünü kullanıyorum. fakat henüz download ya da upload yapamadım kablosunu help menüsünden yardımla yaptım ancak rs232 usb dönüştürücü, gerekli bunun için herhangi bir dönüştürücü kullanmam yeterli olur mu acaba ?

unitronics forum sitesinde usb-rs232 kablonun çalıştığı yazıyor. deneyebilirsiniz. %95 çalışır

Forum istatistikleri

Konular
128,237
Kullanıcılar
450,046
Son üye
premier92

Yeni konular

Geri