trafo yangın

sn @zeybek yangın derken tümüyle trafo tutuşmadı şöle diyeyim 2-3 çakmağın alevini birleştiğimizi düşünelim nasıl diyeyim mum alevi büyüklüğünde zaten sorun da burda gelen yetkililer de aynı şeyi dedi. Ben şimdi onların anlamamakta ısrar ettiğini az çok anlayabiliyorum

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
bu yağ nasıl alev alacak evet haklısın ben de bunu merak ediyorum.
Etrafta kimseyi de göremedim hani manyagin biri sigara izmariti attı desem.
İlk kum serpmemde zorlanmadan söndürdüm.
görevliler illaki selfie çekerek göstermemi bekliyorlar herhalde.
Hayatımda ilk defa böyle birşeyle karşılaşmışım insanin aklına o an telaştan kamera mı gelir.
Şimdilik sadece orasının kum toprak karışımı trafodaki izini çektim.
Bir de dışarda hafif sağanak yağış vardı öyle kuru kum değil çamurumsu trafoda yapışıp kaldı.

mesafeden tam emin değilim yaklaşık 70-80m ilerden farkettim güneş daha tam doğmamıştı ilkönce çılgının biri trafo odasında sigara içiyor sandım ancak yaklaştığımda kapı kilitliydi içerde kimse yoktu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…