Toyota Araba Radyosu

Arkadaşlar 1999 model toyota arabanın radyo teybinin sökülüşünü bilen arkadaşların radyoyu nasın sökeceğimi tarif etmelerini rica ediyorum.selamlar

toyotanın hangi modeli ?

teypin çercevesini sök (varsa) yan taraflarda iki tane köşeli deli olması lazım oraya sökme aparatın yoksa çay kaşığının sapı ile yada ona benzer bir şeyle (2 tane lazım) köşeli deliklere yerleştir ikisinide aynı anda bastır ve teypin öne doğru geldiğini görürsün sonra teyp çek ve arkadaki soketleri çıkar

aslında resim filan koysan daha net anlatırdık ama görmeden bu kadar oluyo

Son düzenleme:
arkadaşım senin dediğin radyoların yanlarında iki adet yassı veya yuvarlak delik olur ve buraya kendi aparatı veya yoksa bir deliğe göre bir metal sokularak sökülür bunu biliyorum ama bu başka bir şey bu arkadanmı bağlı nedir çözemedim.araba 1999 model toyota değişik bir şey ilginizden dolayı teşekkür ederim.

arkadasım onun sökülücünü görmediysen yapma. Çünkü tırnakları var. Onları çekerken kırabilirsin.İlk önce klima düğmesinin altında 2 adet saç vidası var onları sökeceksin daha sonra havalandırmanın oradan eşit bi şekilde çekmen lazım. dediğim gibi hiç görmediysen yapma

Bu gün söktüm temizledim.(tuş ışıkları körleşmişti pırılpırıl oldu.) kristali temizledim. bağlantı kablolarını sağlamlaştırdım.söktüğüme değdi

Forum istatistikleri

Konular
128,286
Kullanıcılar
450,117
Son üye
3ZİNED_

Yeni konular

Geri