Tam işe giriyordum olmadı. :(

GND-

Üye
evet bugün tam işe girecektm direkten döndüm yaşadığım ilde araba parçası üreten kurumsal bir firma var 2-3 aydır gidip geliyorum yazılı sınav felan yaptılar herşeyden geçtik bazı evraklar istediler onları topladım götürdüm alım işkurun işbaşı eğitim program kapsmaıyla alınıyordu yani 6 ay boyunca maaşı ve sigortayı işkur ödüyor sonra kadroya alıyırlar. referansımız sağlamdı şirketin genel mdürüyle 3 -4 kere görüştük ailem yüzde 100 oldu gözüyle bakıyordu ama işkurun prosedürene takıldı. ben 4 ay önce işkurun meslek edindirme kursuna gitmiştim işkurun bir programına katılan 6 ay boyunca birşeye müracat edemiyor bu işde ona takıldı aslında isteseler beni doğrudan bu programa dahil etmeden alabilirler di keza bu şekilde birkaç kişiyi almışlar gitim personel müdüryle genel müdürle görüştük kem küm ettiler olmadı.. çok kahrettim arkadaşlar çok yerın dibine batsın böyle iş böyle fabrika... :( bir işimizde yolunda gitsin ne vardı geçen senede askeriye teknisyen olarak girecektim ordada direkten döndüm be başımı alıp nerelere gidim siz söyleyin.... :( :(

Allah sabır versin..
bir kaç ay önce çalışan haklarını araştırıyordunuz, bu iş için miydi

bir iki kere daha konuşsanız altı ay beklemeye gerek olmadığını, her kağıt tamamlandı falan diye, fikirleri değişir belki

bir iki kere daha konuşsanız altı ay beklemeye gerek olmadığını, her kağıt tamamlandı falan diye, fikirleri değişir belki

HEM PERSONEL müdürüyle hemde genel müdürle görüştük genel müdür babama 6 aylık süre dolunca alırız işe gibisinden laflar etmiş ama hiç umudum yok bir daha kapısıdan geçmem o fabrikanın 4 sefer gittik grüştük kendimi küçük düşürmem bir daha yerin dibine batsın öyle farika...

iş kurdakiler mi diretti 6 ay diye, onlar çözemez mi

ADALETİN BUMU DÜNYA? Emperyalist sistem.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri