TÜM MESLEKDAŞ DOSTLARA...

tecrübeli bir ustasın bence ortagın sana degıl kendıne kazık atmıs hıc kafana takma abıcım sen degıl her zaman senı kaybeden dusunsum basarılar dılerım

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Boşvereceksin usta sen bence onune bakmalısın geçmiş geçmiştir. ama bir gercek var ki ortağına güvenmeyeceksin hele ki para konusunu ortağına hiç bırakmayacaksın. 4 yıl aynı yerde iki ortak çalıştıktan ve adamın tüm şahsi borçlarını ödediktn sonra adam ayrılalım senin de alacağın yok diybiliyor. nereye ne kadar harcama yapıldığı da belli değil. alllahtan çok sabırlı birisiyimdir. başkası olsa heralde çok daha kötü şeyşer olurdu dükkanı devrettim 5kuruş almadan ayrıldım. önemi yok hesaplaşmak öbür dünyaya kaldı artık.
şimdi ufak bir firmada küçük panolar yaparak maaşlı çalışmaktayım. çok şükür aç açıkta değilim diyerek şükrediyorum evime az da olsa ekmek götürebiliyorum. her zaman şükretmek lazım ya bu elimde ki iş de olmasaydı.....

Allah yar ve yardımcın olsun usta. Dön ve geriye bak. Yaradan şimdiye kadar nasıl iş-güç vermişse bundan sonrada verecektir. Hiç şüphen olmasın. Asıl sorun: Sevdiğin işi bulamayınca bulduğun işi sevmek zorunda kalmak. VESSELAM

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,991
Son üye
multiroots

Yeni konular

Geri