Suç sizden yardım isteyende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
...
............

Son düzenleme:
https://www.kontrolkalemi.com/forum...uyurular/2215-soru-sormanin-usul-yollari.html Kardeş daha 2. sorun mevcut CNC konularına yazıp devam ettirsene ne gerek var farklı başlık/konu açmaya! Her cnc yapmak isteyen bunu mu yapacak, hayvanlar dünyası değil ki burası, kendiniz konu açmakla siz mi ait oluyor kendi bölgenizi mi işaretliyorsunuz? Diğer arkadaşların cnc konularını takip ettiğini varsayıyorum donanım motor tedarik kolay önce bilgi edinsen motor çeşitleri, işleyiş-kontrol, genel sorunlar ve çözümleri .... Alınma kardeş ama sözüm genel benzer hareket yapanlara.

Güzel kardeşim alınma demissin ne yazdığınınin farkindamisin hayvanlar alemi ne demek? Su yazdıklarımda bana bir yanlış yer göster benim elimdeki motorla arkadaşların konusunun ne alakası varda girip orada yardım isteyeyim? ??

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Ben konu açınca sana bir zararı mi oluyor ?? Madem konu açmami istemiyorsun o zaman konu aç yazısını kaldır ordan

Sent from my GT-I9300 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Sayın üyelerimiz lütfen daha sakin ve saygılı bir şekilde yazışmaya özen gösterelim. Konu sadece polemik içerdiği için kapatılmıştır. Konu sahibi sorusu ile ilgili tekrar konu açabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
128,612
Kullanıcılar
450,614
Son üye
goktug59

Yeni konular

Geri