Stop butonu

Mrb, arkadaslar,baya paslandim 29 yıl oldu bu konulara bakmayali,yardımcı olursanız sevinirim,
Stop butonuna bastığımda lambanın enerjisi kesiliyor,devrede start butonu yok.
Devamında örneğin 10 saniye daha lambanın enerjisi kesik olsun istiyorum,foto ekte
Tşk ederim.
SAVE_20201103_131032.jpg

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Mrb, arkadaslar,baya paslandim 29 yıl oldu bu konulara bakmayali,yardımcı olursanız sevinirim,
Stop butonuna bastığımda lambanın enerjisi kesiliyor,devrede start butonu yok.
Devamında örneğin 10 saniye daha lambanın enerjisi kesik olsun istiyorum,foto ekte
Tşk ederim.
Ekli dosyayı görüntüle 68428
demek istediğinizi tam anlayamadım biraz daha açıklarmısınız lamba sürekli yanıyor butona her bastığınızda 10 saniye sönük mü olacak

demek istediğinizi tam anlayamadım biraz daha açıklarmısınız lamba sürekli yanıyor butona her bastığınızda 10 saniye sönük mü olacak
Evet aynen öyle , her bastığımda 10 sn lamba sönük kalsın,ve sonra gene yansin

Öncelikle tşkler,ama resim anlaşılmıyor hiç,ayrıca devrede start butonu var,
Start butonu olmayacak
resime tıklarsan belli olur stop butonu ile de olur ama o zaman devre daha karmaşık olur ama yapılmaz değil önemli olan istediğin gibi çalışması değilmi

resime tıklarsan belli olur stop butonu ile de olur ama o zaman devre daha karmaşık olur ama yapılmaz değil önemli olan istediğin gibi çalışması değilmi
Dostum resme tabiki tıkladım,gene belli olmuyor,
Kaldı ki ben bunu stop butonu ile olsun istiyorum,
Genede alaka için tşkler

telefonda zorlanarak çizdim kusura bakmayın.

zaman rolesi: kael ZRMX.G

Ekli dosyalar

• Samsung Notes.PDF
    155 KB · Görüntüleme: 12

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular