step7 v5.5

ozay34

Üye
step 7 v5.5 var fakat Windows 8e kurarken hata veriyor.nasıl düzeltebilirim.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Windows 7 veya xp olması gerekiyor. Bende de win 8 var ama bu sorunu virtualbox sanal bilgisayar kurdum ve bu bilgisayara xp kurarak çözdüm

Windows 8 ile uyumlu değil.

Step7 v5.5'in uyumlu olduğu işletim sistemleri şunlar:

• Windows 7 32-bit Ultimate, Professional veya Enterprise
  • Windows 7 64-bit Ultimate, Professional veya Enterprise
  • Windows Server 2008 R2 (64-bit)
  • Windows XP Professional SP2 veya SP3 (32-bit).
  • Windows Server 2003 R2 SP2 (32-bit)

teşekkürler cevaplar için.

arkadaşlar bana bi yardım lütfen. step 7 v5.5 sp2 yükledim.her şey çalışıyor.ama simulasyon programını açamıyorum. ikon u var ama sönük.bi türlü açamıyorum. bir cok simulasyon programı v5.4 sp1 sp3 sp4 indirdim .fakat kurulmuyor ..hata veriyor .bu sorun neden kaynaklanıyor.sim programı olmadan da bi işe yaramıyor ..yaptıgım programları test edemiyorum.ne yapmam gerekir.neden açılmıyor.. yardııım.

selam arkadaşlar bana bi yardım lütfen. step 7 v5.5 sp2 yükledim.her şey çalışıyor.ama simulasyon programını açamıyorum. ikon u var ama sönük.bi türlü açamıyorum. bir cok simulasyon programı v5.4 sp1 sp3 sp4 indirdim .fakat kurulmuyor ..hata veriyor .bu sorun neden kaynaklanıyor.sim programı olmadan da bi işe yaramıyor ..yaptıgım programları test edemiyorum.ne yapmam gerekir.neden açılmıyor.. yardııım.. pc şöyle diyor .you must meet the following requirements to be able to succesflly exract s7 plc sim v 5.4 incl sp5 incl.upd 1 on your computer. s7 plc sim v5,4 v5,4 incl sp1 v 5,4 incl sp2 v 5,4 incl sp3 v5,4 incl sp4 or v5,4 incl sp5 must be installed... çözemedim ne demk istiyor..yardıııım..ağalar beyler

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri