Step motor sürücüsüz çalıştırma

kemal_usta

Üye
Step motor surucusuz çaliştirma

Merhaba arkadaşlar step motor surucu olmadan basıt bı devre ile sabıt hızda sag yon ve sol yonde sağlikli çaliştirmak mumkunmu

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Test için mi?

555 ile yapılan test devreleri var. bakmakta fayda var.

Ama tam yükte çalıştırıcam derseniz onun için çalışmak lazım.

Serkan bey test için değil ben mono faze motor larla aktüatör yapıyorum bunun için step motor kullanmak istıyorum ama plc ve step surucu gerekli doye öğrendim aslinda yapmak istedıgım cok basın bır sinyal (hergangi bi voltaj olabilir) sağ yon donecek ıkınci bir gırişe veya roleye bır sinyal daha sol yonde donece mumkunmu boyle bir uygulama yada yaptırabileceğim biri varmi

ever marka step motorlarda sm1a ve sm2a markalı olanlar kendilerine ait programları var ve içerisinde hazır örnek programlar var ama fiyatlarını bilmiyorum belki uygunsa sizin için alıp deneyebilirsiniz sürücü ve plc olmadan

ever marka step motorlarda sm1a ve sm2a markalı olanlar kendilerine ait programları var ve içerisinde hazır örnek programlar var ama fiyatlarını bilmiyorum belki uygunsa sizin için alıp deneyebilirsiniz sürücü ve plc olmadan

Teşekkür ederim faruk bey

Nerden temin edebilirim varmi bi site vaya satiçi bilgısı

ever ın kendi sitesi ile iletişime geçebilirsin , ingilizce iletişim kurarak fiyat listesi isteyip nerden temin edebileceğini öğrenebilirsiniz ; siteyi de ekledim

http://www.everelettronica.com/

Teşekkür ederim tekrar

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,891
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri