STEP 7 v11 yükleme sorunu

alper1059

Üye
Arkadaşlar step 7 v11 yükleyemiyorum sorun nerde kaç gündür arıyorum ama birturlu çözemedim.Ne yapmam lazım veya ne kurmam lazım sorunun çözumu için yardımlarınızı bekliyorum...resimde görülen sorun arkadaşlar

Adsız.jpg

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sn alper1059 siz step7 v11 icin sp2 yuklemesini yapiyorsunuz bunun icinde bilgisayarinizda step7 v11 in yuklu olmasi gerekir. Bilgi ekranida step7 v11 i bilgisayarinda bulamadim diyor. Eger yukleme klasorunde cd 1,2 gibi dosyalar varsa onlarin altindaki setuplarada bakiniz. Eger step7 tia versiyonunuz sp2 gomulu degilse(ki oyle anlasilan) oncelikle v11 ondan sonra v11 icin sp2 kurmaniz gerekir.

Sn alper1059 siz step7 v11 icin sp2 yuklemesini yapiyorsunuz bunun icinde bilgisayarinizda step7 v11 in yuklu olmasi gerekir. Bilgi ekranida step7 v11 i bilgisayarinda bulamadim diyor. Eger yukleme klasorunde cd 1,2 gibi dosyalar varsa onlarin altindaki setuplarada bakiniz. Eger step7 tia versiyonunuz sp2 gomulu degilse(ki oyle anlasilan) oncelikle v11 ondan sonra v11 icin sp2 kurmaniz gerekir.
doğru tespit önce programın kendisini kurmalısın.

dogru söyluyosunuz fakat ben birturlu ne yukleyecegim programi bulamadım link varmi indirecegim ben siemens sitesinden indirdim ama birturlu normal step 7 v11 profesyoneli bulamadım sitesinde hep update sp2 var ;( yardim et nerden indirebilirim normal kurulum dosyasını

Sn. alper1059 Step7 V11 siemens tarafından. Lisanslı olarak satılan bir üründür. Yani satın almanız gerekir.
(Bu Siemens'in ürünlerini tercih edenlere ne kadar ılımlı yaklaştığının bir göstergesidir :mad:)
Eğer bir yerlerde Crack bulabilirseniz ne ala ama şu anda pek mümkün değil.
Siemens'in sitesinden indirmiş olduğunuz, arkadaşlarında söyledikleri gibi SP2 yükseltmesidir.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,980
Son üye
shield325

Yeni konular

Geri