Starter ve Simotion scout v4.3

hongyi

Üye
bu programları bir türlü bulup yükleyemedim yardımcı olacaklara simdiden teşekkur ederım

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Olur hocam bir baslangıc yapmam gerek bı fabrıkaya otm. sorumlusu olarak gırdım daha once plc lı bır fabrıkada calısıyordum baglanma arıza bulma konularını bılıyorum ama sıfırdan bırseyler yapmadım bu ısletme ufak ama teknolojısı ıyı ıkı robot var fanuc ve sabo marka hatla bırlıkte calısıyorlar dıger sıkıntı ıkı makına var bırbırının aynı ısı yapıyorlar ıkısındede bırer servo var ve dıger motorlar sınamıcslı bana yardımcı olabılırmısınız

starter ücretsiz diye biliyorum temin etmen zor olmaz herhalde.scout istersen bende 4.3 version var. 4.3 yüklemek istersen step7 5.5+sp2+hf1 yüklemen lazım.

starter ücretsiz diye biliyorum temin etmen zor olmaz herhalde.scout istersen bende 4.3 version var. 4.3 yüklemek istersen step7 5.5+sp2+hf1 yüklemen lazım.

4.2 yi buldum kurarken step 7 5.5 hf4 u kurmam gerekti cunku hata verdi fakat simdide wincc ile ilgili hata veriyor kuruluma baslayamıyorum yardımcı olabılırmısınız Saygılar

Önce S7 sonra scout en son wincc kurulmalı.

4.2 yi buldum kurarken step 7 5.5 hf4 u kurmam gerekti cunku hata verdi fakat simdide wincc ile ilgili hata veriyor kuruluma baslayamıyorum yardımcı olabılırmısınız Saygılar

wincc varsa silmene gerek yok direk kurman gerekiyor.fakat vincc flexible varsa işte onu silmelisin ve scout yüklemelisin.zaten ekrana çıkan uyarıda bunu söylüyor olması lazım.

Son düzenleme:
verdiği uyarı bu Adsız 2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
vincc flexible li kaldır scoutu kur sonra vincc flexible kurarsın

evet flexible kaldırınca scoutu kurabildim ama baya zor kuruldu herkese tesekkür ederim

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,959
Son üye
çor-man

Yeni konular

Geri