UNO'ya wifi jammer yükleme

ie722012

Üye
Selamlar. Elimde UNO R3 Clone For Arduino - With USB Cable - (USB Chip CH340) var. Fakat ne yaptım ne ettim bir türlü wifi yazılımını arduino üzerinden yükleyemedim hep hata alıyorum. Yardımcı olacak var mı?
nc_ohc=_C_cUDMhRUoAX8eM4j_&_nc_ht=scontent.fdiy1-2.jpg

Son düzenleme:
Wifi derken wifi shield için mi? Yoksa wifi desteği yok bunun!
anlamadın mı cidden :D diyorum ki bu adaptöre nasıl wifi jammer yükleyebiliriz bunu satın aldığım zaman bana hazır gelmişti üstündeki reset tuşuna bastığım için resetlenmiş. Bende tekrardan wifi jammer yazılımını arduino programı ile yüklemeye çalıştım olmadı. Araştırmalarım sonucu esc8266 modülü yoksa atamazsın dediler modülsüz bu adaptöre yazılım atmak imkansız mı

Yok anlamadım. Çünkü aynı dili konuşmuyoruz!

bu işi nodemcu yapar, arduino ya wifi modül almak ve uzunca uğraşmak yerine,
yazından anlaşıldığı üzere yeni başlamışsın bu işlere,
nodemcu bir modül değil kendi başına bir microdenetleyici flash tır kezza resmini attığında öyle, her ikisininde flash farkı vardır,
ve modül kavramı da şöyle devam eder her ikisinede neredeyse sayısız modüller takılmaktadır,
saat-- nem sensörü--gps-- eğim sensörü--lcd -- gaz sensörü derken sayfalar dolusu yazabilirim.... modül vs sensör takılır bu donanım diye tabir edilir
arduino nun 512 kb hafızası vardır basit projelerde işe yar
nodemcu da gömülü wifi vardır ve arduino'nun yaptığı işlevleri de yapabilir vede 4 mb hafızaya sahiptir, benim 1 numaralı favorimdir bylink le beraber,,

wifi jammer vede özellikle gsm jammer baş ağrıtır haberin olsun yasal açıdan yasaktır, kapsama alanındaki tüm modemleri kilitler veya sahte klonlar üretir, örn: modemin adı abc ise 100 tane abc modem görür telefonun,
şikayet üzerine yakalanırsan hakim karşısında bulursun kendini..!

Forum istatistikleri

Konular
128,195
Kullanıcılar
449,971
Son üye
umutcelik

Yeni konular

Geri