start stop yardım

keşke normal resim olarak ekleseydin ben göremedim

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim zaman ayırdığınız için.

vavv güzel yazışmalar bi start stoptandanda güzel tatlı tartışmalar çıkabilyor işte bu sitenin güzelliği

arkadaslar benzer uygulamaları defalarca yapmıs bırısı olarak soruyu soran arkadasın bızı eksık bıldılendırdıgını dusunmekteyım.sımdı sıkma makınalarında ya dahlender motor kullanılmakta yada ıkı devırlı motorlar kullanılmaktadır.motor hakında bılgı mevcut degıldır
gelelım calısmasına start vede stop butonu makınayı calıstırıp durdurmak ıcındır.pako salter olarak bahsedılen ıse sıkmanın sureklı veya zaman ayarlı olarak calısması ıcın yapılmıs olabılır.sız pako salterle zaman devresını ya calıstırırsınız yada calıstırmazsınız vede bu duruma gore sıkma zamanını ayarlayabılırsınız yada sıkma devrını ayarlamak amacıyla kullanabılırsınız baska bır sekılde

Forum istatistikleri

Konular
128,212
Kullanıcılar
449,990
Son üye
alpersirakaya

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri