Staj Defteri Pano

slammer

Üye
merhaba,

arkadaşlar elektrik panoları üretim ve tasarımı yapan bir yerde staj yapmaktayım, hayatımda ilk defa staj yapıyorum, elinizde varsa pano ile ilgili staj defteri yardımcı olabilir misiniz ?

merhaba,

arkadaşlar elektrik panoları üretim ve tasarımı yapan bir yerde staj yapmaktayım, hayatımda ilk defa staj yapıyorum, elinizde varsa pano ile ilgili staj defteri yardımcı olabilir misiniz ?

Sn slammer en güzel staj defteri insanın kendi hazırladığı staj defteridir o yüzden kendin hazırlamanı tavsiye ederim megep yayınları gayet güzel bir kaynakça. Sana pano detayları ile ilgili autocat çizimide gönderiyorum faydası olması temennisiyle.

Ekli dosyalar

• pano_detay.rar
    834.3 KB · Görüntüleme: 3,095
çok teşekkür ederim, bende defteri kendim yazmayı planlıyordum ama elimde bir örnek olursa hem oradan takip eder hemde birkaç taktik, birkaç küçük ilham kaynağı da olabilir diye düşündüm, tekrar teşekkürler

dostum ben bunu acıyorum olmuyor neyle acmamız gerekıyor bunu banada acil lazım yardımcı olursan cok sevinirim

Sn slammer en güzel staj defteri insanın kendi hazırladığı staj defteridir o yüzden kendin hazırlamanı tavsiye ederim megep yayınları gayet güzel bir kaynakça. Sana pano detayları ile ilgili autocat çizimide gönderiyorum faydası olması temennisiyle.

Açmaya çalıştığınız dosya sn:Analizör'ünde mesajında yazdığı gibi autocat çizimidir ve autocat programı olmadan açamazsınız

Autocad programını bilgisyarınıza kurduktan sonra tabiki çıktı alabilirsiniz sayın gral.

keşke bi word ortamına aktarsaydınız

"Keşke sarışın ve mavi gözlü olsaydım.
Kızlar peşimde koşsaydı.
Bide babamın trilyonları olsaydı.
Hiç çalışmak zorunda kalmasaydım."

Dostum pdf ortamına aktardım Sn Analizör arkadaşımızın gönderdiği güzel detay çizimleri kendisinin affına sıgınarak. (Bir kaç tanesini tabiki).

Dosya boyutu büyük olmaması açısından winrar programı ile sıkıştırılmıştır.

Winrar programını şu adresten >>

WinRAR Download - İndir > Gezginler

indirip bilgisayarınıza kurduktan sonra yolladıgım dosyaları açıp. Ardından;

Adobe reader porgramını şu adresten >>

Adobe Reader Download - İndir > Gezginler

indirdikten sonra bilgisayarınıza kurup;

Eklentide gönderdiğim dosyaları kullanabilirsiniz.

Prtscn ile screenshot alırsınız yahut direk word dosyasına yapıştırısınız yada A4'e direk çıktı alırsınız. O kısmı da size bırakayım.

Birde rica : Yazımın başındaki sitemi dikkate almanızı rica ederim. Autocad öğrenmek için fırsatınız varken bunu degerlendirmemeniz beni kesinlikle ilgilendirmez ama ileride "KEŞKE" derseniz size bu tavsiyeyi vermediğim için yanlış yapmış olurum.

Saygılarımla,

Ekli dosyalar

• pdf ortami.rar
    673.7 KB · Görüntüleme: 1,072

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular