Staj defteri örnek (istek)

Merhaba, çevre ve şehircilik bakanlığı proje ve yapım ofisinde staj yapıyorum. Şuan sadece ihaleler olduğu için büroda boş boş oturuyorum. Proje incelemekten başka bir şey yapamıyorum. Bu ofis ya da benzer ofiste staj yapan varsa staj defterini paylasabilir misiniz?

Merhaba, çevre ve şehircilik bakanlığı proje ve yapım ofisinde staj yapıyorum. Şuan sadece ihaleler olduğu için büroda boş boş oturuyorum. Proje incelemekten başka bir şey yapamıyorum. Bu ofis ya da benzer ofiste staj yapan varsa staj defterini paylasabilir misiniz?
Proje inceliyormuşsun işte daha ne yapacaksın? Staj defterini al, projeleri iste. Projeleri görsel olarak kırp ve staj dosyana koy. Sonrasında ise projelerde ne yapılmış onları yaz. Örneğin burada en fazla 7 adet priz sortisi var sebebi ise 1 linyede en fazla 7 tane priz sortisi taşıyabilir diye yaz. Kurulu güç güçlerin toplamı, talep güç şöyle bulunur vs. Bak yazacak bir çok şey varmış değil mi ? Senin yaptığın benim gözümde sadece hazıra konmak.

Stajın ilk günü ve geçen hafta projeye baktım başka proje yok. Bu iki projeyi ya sakız gibi uzatacagım ya da sağdan soldan bulduğum örneklerden ekleme yapacağım.

Stajın ilk günü ve geçen hafta projeye baktım başka proje yok. Bu iki projeyi ya sakız gibi uzatacagım ya da sağdan soldan bulduğum örneklerden ekleme yapacağım.
Proje bul onları anlat. Örnek projeleri olan siteyi de atayım sana oradan bak. Birden çok örnek bulursun orada.
https://projelerim.org/index.php
Sakız gibi uzatmak değil de işte proje aşamalarını biliyorsan eğer hesapları çizimleri yönetmelikleri vs. ona göre staj dosyasını yaparsın.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri