staj defteri örneği

vdoza

Üye
arkadaslar endustriyel Bakım onarım için staj defteri örneği lazım yardım edebılırmısıınız ?

Beleşçilikten hazıra konmaktan vazgeçin. Emek harcayın.

Staj defterine stajda yaptığını yazmadiktan sonra ne diye dolduruyosunki al elektrik kitabını önüne zil tesisatını çiz gec

İste kardeş hazircilik demek falan kolay, stajda bi iş yapmtirmiyorlar,sadece amelelik bunu hocalara dediğimizde ekmek aslanın ağzında çalış diyo,ogretsinler eyvallah cizelimde

Amelelik dediğin kanal falan montaj ise yaz hocalar keyif alır yoksa temizlik paspas ise AC kitaptan baka baka hem yaz hem çiz fark yok yanı yaptığın işin anlatımı gibi yaz çiziminin yanına

Yok ya temizlik paspas da degilde git gel onu taşı bunu taşı

Bide benim burdâ sizden istediğim çizimler degil hepsi bende var,benim istediğim boş staj defteri örneği oradan yarı yıl izin dilekçesini çıktı alicam,onu da niye istiyorum aciklayayim biz ilk dönem çizimleri yaptık verdik elektrik şefine,ama orda yarı yıl izin dilekçesini imzalatmamisiz gerekiyomus iş yerinden maasimizi kesmemeleri için bunuda son dakikada soylediler, karne günü baktım hoca yok yarın büyük ihtimal yoktur okulda tatile çıktı kesin o yüzden ay sonu gelmeden izin dilekçesini almam lazim

Kısaca boş staj defteri örneği yada yarı yıl izin dilekçesi örneği olan varsa çok sevinirim, şimdiden tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,072
Son üye
metin ersoz

Yeni konular

Geri