SPY SP-7004 dvr kullanan var mı?

FeBash

Üye
SPY SP-7004 4 kanal kayıt cihazı ile problem yaşayan var mı?
Almayı düşünüyorum ve sorun yaşamak istemiyorum.
Spy marka kameralar gibiyse vazgeçeyim.

"Amman!" Diyeyim, Allah korusun. Mesajı görür görmez kayıt oldum. Ne SPY'a ne, Han Elektroniğe bulaş derim. Geçen sene Spy SP-AV4000E diye bir dvr kayıt kartı aldım. Hâlâ adam akıllı çalışmıyor. Kesinlikle kararsız bir yazılımı var ve "Client" yazılımını çalıştırmak imkânsız. Han Elektronik (İthalatçısı, sözüm ona marka sahibi)'nin müşteri desteği, memnuniyet anlayışı sıfır. Teknik yetkilisi yetersiz. Ben kataloğunda söz konusu kart Linux destekli diye almıştım. Ancak CD'sinde Linux sürücüsünü görmeyip, kullanım kılavuzunda Linux'un Li'sinin olmadığını farkedince, firmayı aradım. Firma "son kullanıcı" ile ilgilenmiyormuş. Bayi ilgilensin diyor. Bayinin Linux'dan haberi yok diyorum. En sonunda lütfedip, teknik sorumlu bakmaya karar verdi ama o da donanımdan bihaber. Bir de telefonda "abijim, mabijim" diye zevzek zevzek konuşmaz mı? Neyse uzatmayayım.

Ben ettim sen etme

Dvr kartlar oldum olası illettir zaten. Firmayı ve teknik servisini de az çok biliyorum. Son kullanıcı olduğunuz için fazla ilgilenmemişler sanırım. Teknik personelinin de basma kalıp rutin bilginin dışına çıkamadığına da katılıyorum. Malesef pek çok firmanın durumu bu.
Benim merak ettiğim konu yukarıda bahsettiğim ürünü kullanan ve memnun kalan varmı?

Aynen Firmaların teknik servisleri kendilerini doğru düzgün yetiştirmiyor.Bildiğim bana yeter deyip araştırma gereği duymuyor maalesef.Dediğiniz ürünü hiç kullanmadım.Dvr kayıt cihazı taraftayım herzaman.Sorunsuz çözüm yolu.

dvr 7004 adındaki cihaz çinden aynı isimde ve kodda türkiye pazarına han elektronik tarafından sokulmuş. cihazı kullanan biri olarak zaafiyetlerini sıralayabilirim kötülemekse isteyeceğim son şeydir. Ancak çözünürlüğü kötü usb backup olayı kötü uzak izlemede fena değil birden fazla şubelerin tek ekranda izlenmesi mümkün eğer disk ile ilgili sorun olmazsa istikrarlı olarak kullanılabilen bir cihazdır. Özellikle merak ettiğiniz bir özelliği varsa sorabilirsiniz. Ses olayı sıkıntılıdır.
Sorunsuz bir ürün isteyen riske girip kullanmasın.
İzmirde bir firmada çalışırken kullanmış bulundum.

dvr 7004 adındaki cihaz çinden aynı isimde ve kodda türkiye pazarına han elektronik tarafından sokulmuş. cihazı kullanan biri olarak zaafiyetlerini sıralayabilirim kötülemekse isteyeceğim son şeydir. Ancak çözünürlüğü kötü usb backup olayı kötü uzak izlemede fena değil birden fazla şubelerin tek ekranda izlenmesi mümkün eğer disk ile ilgili sorun olmazsa istikrarlı olarak kullanılabilen bir cihazdır. Özellikle merak ettiğiniz bir özelliği varsa sorabilirsiniz. Ses olayı sıkıntılıdır.
Sorunsuz bir ürün isteyen riske girip kullanmasın.
İzmirde bir firmada çalışırken kullanmış bulundum.

Bilgi için teşekkürler. Tahmin ettiğim gibi çıktı.

Forum istatistikleri

Konular
128,209
Kullanıcılar
449,988
Son üye
hmos23

Yeni konular

Geri