Sony kd-55xf9005 4 kırmızı ısık

Cok yasayin. Ben de rus linkindeki led ozelliklerinde yazan " TV 3535 12V-12.3V 3W " ifadesi ile arama yapmistim zaten ve bu linkteki saticiya zaten mesaj gonderdim. Turkiye'ye gonderim yapip yapmadigini sormak icin. Bu sefer onceden sorararak mein olmak istedim cunku led bari satin adiktan sonra satici iptal etmemi rica etmisti. Neymis 60 cm den uzun diye. E niye o zaman Turkiye'ye satisin acik?
Ikinci linkteki satici verdigim Rus.Aliexpress linkindeki satici. Bunu normal Aliexpressteki dukkanini gormemistim ama Rus Aliexpress uzerinden sabah saatlerinde Turkiye'ye satislari varmi diye sormustum. Bugun acaba onlarda bayram gibi birsey mi var. Kimse mesajlari okumamis bile. Herhalde tatiller.
Ben 800 TL ye raziyim da gumrukte bu sekilde takilir mi diye hala endise ediyorum.
Tesekkurler.
Buda paylaştığınız rus sitesindeki satıcı:
Link
Türkiye gönderilmeyecek bir ürün değil, gönderirler. Gümrük vergisi dahil 800 Tl ye geliyor gümrükte sorun çıkacağını sanmam. Ufacık bir poşetin içinde gelecektir gümrükte açacakları bile sanmam.

Aliexpress'ten siparis verdim. Ilginctir , vergiyi pesin aldi. Demek ki gumruge takilacak birsey kabul edilmiyor. Guzel bir sistem.

Aliexpress'ten siparis verdim. Ilginctir , vergiyi pesin aldi.
Demek ki gumruge takilacak birsey kabul edilmiyor.
Guzel bir sistem.

Aliexpress alış verişlerinde .
Sorun çıkarsa kanıtlasarsanız ürün bedelini geri alıyorsunuz gümrük vergisini iade etmiyor bilğilerinize .
Satıcı ürünü geri göndermeyin derse .
Satıcaya ürün geri giderse ürünle bereber gümrük bedelininde iadesi olurmu biliyorum .

Aliexpress alış verişlerinde .
Sorun çıkarsa kanıtlasarsanız ürün bedelini geri alıyorsunuz gümrük vergisini iade etmiyor bilğilerinize .
Satıcı ürünü geri göndermeyin derse .
Satıcaya ürün geri giderse ürünle bereber gümrük bedelininde iadesi olurmu biliyorum .
Bakalim. Umarim durust bir saticidir. Ledler kalitesiz cikarsa kotu.

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
449,999
Son üye
Samidmrr

Yeni konular

Geri