Sonsuz döngülü zaman rölesi yardım

arkadaşlar merhaba. sonsuz döngülü zaman rölesi devresi lazım en basit şekilde nasıl yapabilirim.
Screenshot_20210215-150937~2.png
resimde aliexpress sitesinde var ama türkiyedeki satış sitelerinde bulamadım.buna benzer devre şeması için yardımcı olabilirmisiniz.

Son düzenleme:
Sonsuz döngü sürekli aynı işlemleri tekrarlayacak demek. T1 süre kadar devreyi kapat (akım ver), T2 süre kadar devreyi aç şeklinde sürekli tekrarlayacak.

ne istediğini yazsın bakalım ozaman.
google aramasında sonuçlar çıkıyor işini görecek birini alabilir.

ne istediğini yazsın bakalım ozaman.
google aramasında sonuçlar çıkıyor işini görecek birini alabilir.
yukarıda yazmıştım sadece aliexpress te var türkiye satış sitelerinde bulamadım diye.devre 10 sn çalışacak 15sn duracak bu şekilde çalışmaya devam edecek.en basit şekilde nasıl yapılabir.
Sonsuz döngü sürekli aynı işlemleri tekrarlayacak demek. T1 süre kadar devreyi kapat (akım ver), T2 süre kadar devreyi aç şeklinde sürekli tekrarlayacak.
ustam devre şeması varsa yardımcı olabilirmisiniz.

MCB 9 zaman rolesi ile dediğin işlemi yapabilirsiniz. Ister flaşör ister ters zaman ister düz zaman rolesi olarak sonsuz kez devreye koyabilirsin

MCB 9 zaman rolesi ile dediğin işlemi yapabilirsiniz. Ister flaşör ister ters zaman ister düz zaman rolesi olarak sonsuz kez devreye koyabilirsin
sağolun ustam ben devreyi 12 v ile çalıştırmam lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,185
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri