Soft Starter ile Y/Ü Yol Verme

EmirCan45

Üye
Herkese selamlar.
Soft Starter ile yıldız üçgen yol verirken motora sağlamlık kontrolü yapılmak istenirse hangi adımlar takip edilir lütfen yardımcı olunuz

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Herkese selamlar.
Soft Starter ile yıldız üçgen yol verirken motora sağlamlık kontrolü yapılmak istenirse hangi adımlar takip edilir lütfen yardımcı olunuz
Motor sağlamlık kontrolünün motor kumanda ve yol verme sistemleriyle hiç bir alakası yoktur . Kumanda sisteminizin enerjisini kesin , motor bağlantı uçlarını sökün ; gerekli testleri yapın.

soruyu yazıyorsun sen ne anladın. Softarter yıldız/üçgen kulanmamak için, dırekt yol verme cıhazı olduguna göre, neden hem yıldız/üçgen hem softsatrter kullanılıyor bır anlatırmısın.

Öğretmenimiz sordu bi tereddüt kaldım bu siteyi buldum Teşekkürler

soruyu yazıyorsun sen ne anladın. Softarter yıldız/üçgen kulanmamak için, dırekt yol verme cıhazı olduguna göre, neden hem yıldız/üçgen hem softsatrter kullanılıyor bır anlatırmısın.

Yanlış yazmışım kusuruma bakma.

Zeybek abim ben bile korktum ; şöyle koltukta kendime bir çeki düzen verdim ; bugün çok sertsin maşallah :)

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,852
Son üye
ddknght

Yeni konular

Geri