SMM ders tamamlama eğitimi veren Üniversiteler hangileri

SMM ders tamamlama yapacağım fakat aktif olarak eğitim veren kurumlar ile ilgili bilgilerinize ihtiyacım var, güncel eğitim veren biryer bulamadım. bilgisi olan varsa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Serbest Müşavir Mühendislik dersi veren Türk üniversiteleri, çeşitli mühendislik disiplinlerinde farklı seviyelerde eğitim programları sunabilir. Bununla birlikte, belirli bir üniversitenin sunduğu dersleri ve programları öğrenmek için ilgili üniversitenin resmi web sitesini ziyaret etmek en doğrusudur.

Türkiye'deki bazı üniversiteler ve mühendislik programları hakkında bilgi alabileceğiniz web siteleri:

https://www.google.com/search?clien...rs+tamamlama&aqs=avast..69i64.17j0j1&ie=UTF-8

Bu üniversitelerin web sitelerini ziyaret ederek, her birinin sunduğu mühendislik programları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, üniversitelerin iletişim bilgileri de web sitelerinde yer alacaktır, böylece doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri