Siemens Sirius Softstarter Yumuşak Yol Verici

İyi akşamlar ;

Elimde Yol verici var Siemens 3RW3046-1AB14

ÖZELLİKLER
Anma gerilimi 200-460
V (±%10)
• Üç ayrı ayar
potansiyometresi
1. Gerilim rampası ayarı
2. Kalkış süresi ayarı 0-20 s
3. Duruş süresi ayarı 0-20 s
• 110-230V AC, Kumanda
Gerilimi
• Yol alma ihbar LED’i,
2 N0 ihbar kontağı
• Kendi kendini by-pass
edebilme özelliği

Motor İçin softstarterin Bağlanti Şeması Yollarmısınız Nasıl Bağlayabilirim?
Daha önce Hiç bağlamadım Şimdiden Teşekkürler cevap bekliyorum...:confused:

düzenleyen:elektronikmuh
Hala daha bir cevap yok.. Bilen yokmu acaba gibi yorumlar yasaktır, lütfen forum kurallarını okumadan konu açmayınız
https://www.kontrolkalemi.com/forum/yonetim-mesajlari-amp-duyurular/2215-soru-sormanin-usul-ve-yollari.html
https://www.kontrolkalemi.com/forum/yonetim-mesajlari-amp-duyurular/213-forumda-mesaj-yazmadan-once-lutfen-forum.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
bu türkçe kaynak ben 3 gün inceledim baya faydalı oldu.ama bağlantıdan önce soft starter ayarı önemli sevgili teknobilim arkadaşım.eğer takılırsan yardımcı olmaya çalışırım.kolay gelsin

arkadaşım dosya çok büyük geliyo benim adıma hotmail adresim var.bana mail atarsan sana türkçe kaynak gönderirim.

bu softstarterin faydası cok buyuk özellikle kayışlı fan motorların ilk kalkışında yumuşak olarak kalktıgı için kayışların ömrü 2 kat uzun oluyor.çalıştıgım iş yerinde 7 adet kullandık kayışlı fan motorlarında problemi olanlara tavsiyemdir.

:cool:Hmm! Vermiş olduğunuz detaylı bilgiler için Sağolun ,Fiyat olarak Pahalı zaten ( 1.250 TL),7 Tane aldınız birde sn İgneci way be :eek:
,Şirket sağlam

valla dostum şirket dünya genelinde 10 sırada adını duymuşundur.ERDEMİRDE çalışıyorum.gerisini söylemeye gerek yoktur.

kardeş siemens softstarter bağlantı şemasını gönderiyorum.

Ekli dosyalar

• 0.JPG
    0.JPG
    18 KB · Görüntüleme: 1,141
  • 1.JPG
    1.JPG
    26.7 KB · Görüntüleme: 1,251
kalkınma ve rampa ayarlarını iyi yap daha sonra sıkıntı yaşama

duruş rampasını da uzun tut yoksa geri indüklemeden triyakları yakma

Forum istatistikleri

Konular
128,179