siemens s7 400 hk.

teşekkür ederim ama resmi açamadım.ilginize teşekkürler.insanlar ikiyüzlü üçyüzlü politikacı olmuş.başka çare bırakmıyorlar ama ben de hemen hemen buna benzer bir program kullanıyorum her ne kadar görmesem de yazdıgınız programı tahmin edebiliyorum az buz.Bazı uyanık şirketler özel yazılımcı tutuyorlar ve o kişilerde neyin nerde olduğunu, şifrenin nasıl kırıldığını biliyor malesef.
resimi + işretinden orjinline büyüt dediğiniz zaman açılıyor.
aşağıdaki dosya ise sizin istediğinize göre yapılmış programdır.siemens step 7 de çalıştırabilirsiniz.
Yalnız indirip incelememişsiniz.Soruyu öyle iş olsun mesaj sayım dolsun diye mi sordunuz.Yoksa gerçekten ihtiycınız mı vardı.
Eğer ihtiyacınız olsaydı indirip açacağınızı düşünüyorum.Beni biraz boşa uğraştırdınız gibi geldi
Neyse başka arkadaşların belki ihtiyacı olur.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
resimi + işretinden orjinline büyüt dediğiniz zaman açılıyor.
aşağıdaki dosya ise sizin istediğinize göre yapılmış programdır.siemens step 7 de çalıştırabilirsiniz.
Yalnız indirip incelememişsiniz.Soruyu öyle iş olsun mesaj sayım dolsun diye mi sordunuz.Yoksa gerçekten ihtiycınız mı vardı.
Eğer ihtiyacınız olsaydı indirip açacağınızı düşünüyorum.Beni biraz boşa uğraştırdınız gibi geldi
Neyse başka arkadaşların belki ihtiyacı olur.

estağfirullah.öyle bir niyetim olmadı.rica etsem FC1'i de paylaşır mısınız?

sayın rotsis; İlginiz için teşekkür ederim. microwinde bu şifre var ve son derecede kullanışlı mutlaka simatic manager de vardır diye düşünüyorum ama bulamadım. Tia portalla ilgili sözlerinize sonuna kadar katılıyorum bununla beraber bence en büyük sıkıntı; hani deniliyor ya wincc, wincc flex vs vs hepsi tek program diye.. fakat bakıyorum özellikle arşivle ilgili birşey bulamıyorum galiba ilave yama program lazım diye düşünüyorum ama neyi arayacağımız belli değil hadi onu geçtik simatic managerde çok kolay hallettiiğimiz ağ haberleşme ayarları nerede araki bulasın derken el yordamıyla buluyoruz bu kez hardware versiyon sorunu (özellikle 1200 lerde) karşınıza çıkıyor... Bir şekilde sistem elbet oturacak ama o zamana dek bence siemens yetkilileri bir Scada veya operatör panel programlamak isteyenler için, bu programda neler yapılabilir neler eksik eksikler için hangi kod numaralı hangi programları satın alacağımızı bir zahmet açıklasalar artık diyorum...
Saygılarımla.

diyelim bir fc oluşturdunuz.sağ click>properties>know-how protection
yaptıgımız zaman kilitlemiş oluyoruz amma belakin bir türlü aktif edemedim.fc105 de bu özellik işaretli o yüzden aklıma şöyle birşey geliyor çok ihtiyacınız varsa kendiniz bir fc oluşturup bu fcyi librarye atabilrsiniz
ama dediğim gibi know-how protection bir türlü aktif edemedim

s7-1200de haberleşiyorum ama inanın akla karayı seçiyorum.kablosuz ağ baglantısını iptal et,denetim masasından firewall kaldır...bazen baglanıyorum ama nasıl bağlandığımı bilmiyorum.yıllardır takır takır işleyen mekanizmanız var.bu kadar değişim tamamen duygusallıktır...zevk alamıyorum açıkcası uğraşırken

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,979
Son üye
schule48

Yeni konular

Geri