siemens s7 200 vista problemi

umittansu

Üye
Windows xp uyumlu siemens s7-200 'e ait micro win programının Windows vista işletim sisteminde kurulum problemi var.kayıt defteri açılıyor..yükleme bitse bile sağlıklı çalışmıyor. Kurulumu gerçekleştirmek için bir yol varsa ,arkadaşlar fikirlerini yazabilirler. teşekkürler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Sayın umittansu

Konu açmadan önce lütfen forum içi arama özelliğini kullanıp aynı sorunun daha önce sorulup sorulmadığını kontrol ediniz.

STEP 7-Micro/WIN s7200 sp6 vista uyumlu isimli konuya baktınız mı? Microwin 4.0 SP-4 (S7-200 PLC Yazılımı) Full isimli konuda da bir çok açıklama mevcut.
otomasyon

konuları araştırdım.. gönderdiğiniz linkleri de inceledim.fakat linkler ya ölü yada farklı versiyonlara yönlendiriyor... ilginiz için teşekkürler...

STEP 7-Micro/WIN s7200 sp6 kurarsan problmin düzelir sanırım. siemensin sitesinde olacaktı...

step 7_mikrowin sp7 ve üzerini kurarsanız sorun çıkarmıyormuş. Yarın deniycem.

Forum istatistikleri

Konular
128,190
Kullanıcılar
449,959
Son üye
çor-man

Yeni konular

Geri