Siemens S7-200 Simulasyon Resimli Anlatım

"unable to locate a valid executable for update, you must select the directory where previous version of Micro/Win or Micro/Dos is located" hatasının çözümünü anlatabilecek olan bi arkadaş yokmu insanlar sormuş altında herhangi çözüme dayalı bi soru yok umarım çözebilecek birileri vardır....

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
awl olarak export etmek istediğimde, must pass compile program code can be exported diyo.. step7 yi bu siteden download ettim, lisans kodu falanmı istiyo acaba?

hayır lisans kodu istemiyor "compile" hatası veriyorsa yazdığınız programda hata var demektir tekrar kontrol edin bence.lisansla alakalı bir durum değil

neden similator iyi degil ...
nerde ve negibi sornlarla karsılaştınız..

s7-200 simulatörü için teşekkür ederim;bu simülatör programı nasıl kullanılıyor yardımcı olursanız sevinirim.

simulator ile ilgili sorumun cevabınnı ayhani arkadaşımdan buldum;teşekkür ederim.

Bende simülasyon programı açıldığında donup kalıyo,vista kullanıyorum..yoksa s.packlerlemi bir alaksı var

daha önce indirdiğim similasyon programında laddar gözükmüyordu ve hangi ladder işlem yapıyor göremiyorduk. bu similasyon programında bu sorun ortadan kalktımı aceba

tesekkurler arkadaslar paylasım ıcın ama export etmek istediğimde hata veriyo (( errors: date block 0.1,10,201)) dıye yardım lutfen

arkadaslar ben bu simülasyon programını indirdim ama acılmıyor windows 7 yı sıldım xp yukledım yıne duzelmedı ne yapmam gerekio acil yardımınız gerekiyor şimdiden tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,350
Kullanıcılar
450,201
Son üye
fredyss1

Yeni konular

Geri