Siemens fm350 yardım?

engin25

Üye
selam arkadaşlar.elimde siemens s7 315-2dp cpu ve FM350 (6es7 350-1ah03-0ae0) hızlı sayıcı modülü var.tabiki 1024 pals inc. enkoderde var.
çalıştığım yerde enkoderler var ve bunları test etmek istiyorum.bunun için gereken donanım ve yazılım (simatic manager V5.4) hakkında yardım edebilirmisiniz.Hazır projeleri olan varsa lütfen gönderebilir mi?Saygılar...

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
engin25 kullanman gereken ilgili bütün dökümanı ve örnek programı bir arada verdim
donanımsal olarak modülün beslemesi, encoder tipine göre bağlantı şemaları falan manual klavuzda yazıyo ben kullanıyorum fakat test ettikten sonra buraya yapış şeklini anlatırsan sevinirim tecrübe açısından..

modülün yazılımıda
Siemens - Industry Automation and Drive Technologies - Service& Support - Automation Service, Automation Support, Simatic Service, Simatic Support, Technical Support, Technical Consulting

şifre
Otomasyon"www.kontrolkalemi.com"]www.kontrolkalemi.com[/URL]

Ekli dosyalar

• fm350-1.zip
    1.6 MB · Görüntüleme: 106
İlgilendiğin için teşekkür ederim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,360
Kullanıcılar
451,843