SHOV Marka mikro dalga fırınım geç ısıtma yapıyor.

garfieldx

Üye
Merhaba 2000 yılında SHOV marka digital mikro galga fırın almıştım,ozamandan beri sürekli kullandığım bir üründür,çok memnunum ,fakat son zamanlarda eski süresinden daha uzun zamanda ısıtmaya başladı.örnek olarak verirsem 1 bardak suyu önceden 1DK. da kaynatıyordu,şimdi 1dakikada ılık yapıyor.Konu hakkında yardımcı olabilecek birisi var mı?Şimdiden teşekkürler.

mikro dalga fırın hakkında az çok bilginiz vardır Tamir yönünden hem teknoloji gereği hem de HV içermesi sebebiyle tehlikelidir. İmkanınız varsa uğraşmayın yenisini alın derin. (hizmet süresini doldurmuş gözüyle bakabilirsiniz, artı yeninin garanti si olacak başınızı yakın zaman içide ağrıtmaz)

Haklısınız , bende aynı düşüncedeyim ama birden bire az ısıtmaya başlayınca şaşırdım o nedenle yapılabilecek bir şey varmı diye konu açtım ,ilginiz için teşekkürler

Merhaba 2000 yılında SHOV marka digital mikro galga fırın almıştım,ozamandan beri sürekli kullandığım bir üründür,çok memnunum ,fakat son zamanlarda eski süresinden daha uzun zamanda ısıtmaya başladı.örnek olarak verirsem 1 bardak suyu önceden 1DK. da kaynatıyordu,şimdi 1dakikada ılık yapıyor.Konu hakkında yardımcı olabilecek birisi var mı?Şimdiden teşekkürler.

Mikrodalga fırınların tamiri risklidir..en iyisi yenisi ile değiştirmenizdir..

ayrıca midrodalga fırınlar için sağlığa zararlı diye söyleniyordu ondan dolayıda bende alacaktım vazgeçmiştim

Forum istatistikleri

Konular
128,301
Kullanıcılar
450,135
Son üye
bssjhe

Yeni konular

Geri