Set Point'l, Ampermetre

Ertug_TR

Üye
Slm Arkadaşlar ;

Trafo sabit kademesinde kullanmam için çekilen akımlara göre istediğim akımlarada set edip bana röle çıkışı verebilecek ampermetre arıyorum.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Sn.Ertug_TR ,Elektropan'da çift röle çıkışlı ampermetre var.İstediğin akımlara ayarlayıp kullanbilirsin.Demantlı ampermetre olarak ta anılıyor.Tek çıkışlı olarak bir çok firmada var.Hemen hemen bütün üreticilerde var.

Tknsyn arkadaşıma katılıyorum.

meter yada enda firmasına özel olarak yaptırabilirsin yaklasık fıyatı akım trafosu harıç 120ytl cıvarı

Elektropan firmasının alt seviye akım ve üst seviye akım ölçerek kumanda sağlayan digital ampermetresini inceleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• edA907-ePA922_25A 2R.rar
    153.6 KB · Görüntüleme: 3
barika nın da 2 röle alt ve üst seviye akımlara göre çıkış veren ampermetreleri mevcut.

Barika firmasının set point cihazlarını fuarda görmüştüm, gerçekten güzel. Abdullah bey'di yanlış hatırlamıyorsam tanıtmıştı bana. bu ampermetre uygulama alanları için faydalı bir cihazdır, motor durdurma, aküyü devre dışı etme gibi

Forum istatistikleri

Konular
128,251
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Geri