Servo Motor Kontrol Sistemi

merhaba ıkı eksen cnc torna saç sıvamak için manual joistik yardım ıle servo motorları hareket verip bu hareketleri sırasıyla kaydetmek istiyorum bunu hangi programla yapabilir ?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
En yaygın kullanılan mach3 programı.Eğer profesyonel kontrol paneli kullanmayacaksanız.Fanuc,siemens veya LNC gibi bunların kendi yazılımları var kullanmak için!

Benım amacım manual hareketleri çizgi olarak atasın g code onları tekrar otomatik olarak işletmek

Bu söylediğinizi mach3 le yapıyorlar!Bilgisayara bağlı olarak ayrıca size bahsettiğim profesyonel sistemlerde FANUC da bu özelliği gördüm ancak diğerlerinde de olması lazım.Bu forumda mach3 için size yardımcı olacak bir çok arkadaş var!CNC bölümünü inceleyin bence

Forumda uzun suredir arastırma yapıyorum Mach3 ile ilgili ama aradıgımı bulamadım gozumden kactı heralde tekrar goz gezdiricem Tesekkurler.

Forum istatistikleri

Konular
128,215
Kullanıcılar
449,996
Son üye
Serhan10

Yeni konular

Geri