Schneider Servo Sürücü Kullanımı Hakkında Yardım

jog2.png

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
teşekkürler sağ olun gerçekten çok yardımcı oldunuz kablo geldiği zaman bu ayarları değiştirerek bir deneme yaparım umarım sonuç olarak olumlu olur işimi halletmiş olurum

merhaba dün kablo geldi deneme yaptım sistem genel olarak yapması gereken işi yapıyor jog modunu kullanarak I/O lar ile yaptım fakat sistem bana yavaş çalışıyor gibi geldi jog hızınıda max değere yakın yaptım ama bana yavaş gibi geldi yinede ekteki ayar dosyasına bakıp yapmadığım yada eksik yaptığım bir ayar var mı kontrol etmeniz mümkünmüdür biraz daha hızlansa benim için daha iyi olur

Ekli dosyalar

• SCHNEIDER_SOMOVE_US_2014_11_03.zip
    44 KB · Görüntüleme: 8
sendeki programın versiyonu yüksek açamadım. istersen resim çek yolla sen bilirsin..
yavaş geldiyse jog hızı var onu yükseltmelisin.hatırladığım kadarıyla 3 fazlı sürücü kullanıyosun. yüksek devirde güzel çalışması lazım

imleçin olduğu yerlerdeki değerleri yükseltmeyi dene istersen

en kısa sürede dediğiniz ayarları deneyip sonucu gözlemlerim

Bilgilendirip yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum rampa değerlerini yükselttiğimde hızlandı zannedersem gidiş geliş noktası arasında ayarladığım hıza ulaşamıyordu. Rampa hızlarını yükseltince hızlandı.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,942
Son üye
Nzmtekin

Yeni konular

Geri