Schneider Şalter Bobini

Alifeat

Üye
Merhaba, Tesisimizde 1 adet 3200A schneider masterpact NW32H1 3P kompakt devre kesici şalter kullanıyoruz. Micrologic kısmında bir bobin (düşük akım, Yüksek akım vb. Bobinleri Dışında olan) arızalı, yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor ve bunu schneider’e soruyorum kataloglarında yok yardımcı olamadılar. İnternet üzerinden arıyorum lakin malzemeyi bulamıyorum bu işi bilen yardımcı olabilir mi?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Linkte aradğınız şalter ie ilgili parça resim ve sipariş numaraları mevcut.

Merhaba, Tesisimizde 1 adet 3200A schneider masterpact NW32H1 3P kompakt devre kesici şalter kullanıyoruz. Micrologic kısmında bir bobin (düşük akım, Yüksek akım vb. Bobinleri Dışında olan) arızalı, yenisi ile değiştirilmesi gerekiyor ve bunu schneider’e soruyorum kataloglarında yok yardımcı olamadılar. İnternet üzerinden arıyorum lakin malzemeyi bulamıyorum bu işi bilen yardımcı olabilir mi?
https://download.schneider-electric...ame=LVPED208008EN.pdf&p_Doc_Ref=LVPED208008EN

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri