samsung syncmaster 740nmonitör

arkadaslar monitor hiç açılmıyordu kondanstorlerı degıstırdım bu seferde resımdekı gıbı duz grı renk olarak acıldı yardımlarınızı beklıyorum

Bv6X4Q.jpg

Silikonun altında direnç şeklinde 3A sigorta var o atık değiştir ilk tamir ettiğim lcd dir :D.

VPX2mB.jpg

X9q2m5.jpg

tsk ilgin için by lent dostum kartta işaretleyebılırmısın

VPX2mB_1.jpg

pembe renkli biraz dışarda görünüyor, kabloyla uzatıp sigorta yuvasıyla standart sigorta da kullanabilirsin zamanında akıl edemedim orjinal aldım baya pahalıydı. Diğer kablo ve soketleri kontrol etmeyi unutma kolay gelsin.

o silikonla yapıştırılmış şey sigorta seri üretimde kolaylık olsun diye onu koyuyorlar aynı sigortayı bazı küçük adaptör trafolarında da kullanıyorlardı pwm çıkınca çok nadir trafoda kullanır oldular...
onu söküp kasaya monte edilen sigorta yuvası takabilirsin 500mA,1A,1,6A sigortadan uygun olanı takabilirsin.

o silikonla yapıştırılmış şey sigorta seri üretimde kolaylık olsun diye onu koyuyorlar aynı sigortayı bazı küçük adaptör trafolarında da kullanıyorlardı pwm çıkınca çok nadir trafoda kullanır oldular...
onu söküp kasaya monte edilen sigorta yuvası takabilirsin 500mA,1A,1,6A sigortadan uygun olanı takabilirsin.

mrb ilginiz için tsk ederım bır ornek resım koyabılırmısınız

Normal yataklı olan da olur telle uzat sıcak silikonla uygun yere sabitle.

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri