s7-300 Kurulum Hatası

DroqBa

Üye
step 7 yı kurmak ıstıyorum fakat kurarken, hata cıkıyor, yapmam gereken farklı bır versıyona yukseltmem mı yoksa baska bır yolu varmı ? şimdiden teşekkur ederım

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
bilgisayar 64 bit ve windows7 home basic yüklü olduğu için step7 simatic manager kurulamıyor diyor.

hatayı buldum 64 bıt oldugu ııcın program 32 bıt uyumlu ve ısletım sıstemım farklı, ultımate ye cevırdım fakat gene 64 bıt oldugu ıcın kurulmadı. sımens bu soruna çözum olarak step 7 5.5 sp2 versıyonunu cıkarmıs onu yukleyebılırsınız bu hatayla karsılasanlar. fakat wıncc flexibe ıle wıncc Scada ıle haberlesmıyecektır. sadece otomasyon amaclı , yetkılıler yakın bır zamanda buna da çözum bulacaktır umarım. teşekkurler

mrb arkadaşlar bir plc programında birden fazla merkel yanı yardımcı bit kullanılabılırmı. mesela aynı bit adresi ile farklı motorlar çalıştırılabılırmı. tskkürler.

çalıştırabılırsın, bı startla bırden fazla motoru çalıştırdığını düşün. merkel hafıza alanı setlendığınde kontağıda ona gore acılıp kapanacagından start stop mantıgı gıbı dusunebılırsın

arkadaslar merhaba ben s 7 300 stepv5.4 ır turlu kuramıyorum ne yapabılırım

Forum istatistikleri

Konular
128,252
Kullanıcılar
450,067
Son üye
ERENLER04

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri