S7-226 ile haberlesecek dokunmatik ekran

X-KhaN

Üye
merhaba arkadaslar,
elimdeki s7 226 siemens PLC ile haberlesecek, PLC nin hafiza bloklarından data okuyabilecek/yazabilecek bir dokunmatik ekran aramaktayım... konuyu pek bilmiyorum. model ve model secerken PLC ile uyumu ve kullanımı ile ilgili nelere dikkat etmeliyim? model ve önerilerinizi bekliyorum...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Siemens'in bütün panelleri cpu226 ile haberleşebilmektedir.

siemens paneller pahalı değilmi.bildiğim kadarıyla bi çok panel haberleşebiliyor.

ilginize tesekkurler arkadaslar... sirayla hepsine bakacagim. evet siemens paneller biraz pahali zaten o yuzden yardima ihtiyacim vardi...

weed ' Alıntı:
dostum boşuna siemens in paneline para verme.. weintek ile her şeyi yapabilirsin oldukçada ekonomik çözüm..

siemensden çok da kaynek var..

bunuda winCC felxible ile mi kodliyacagiz bu arada...

Selam,

Weintek'leri en ekonomik olarak nereden temin edebiliriz? Reklama girdiğiniz düşünüyorsanız Ö.M. atmanızı ya da firma bilgileri kısmına cevap yazmanızı rica ederim.

Analyzer

Analyzer ' Alıntı:
Selam,

Weintek'leri en ekonomik olarak nereden temin edebiliriz? Reklama girdiğiniz düşünüyorsanız Ö.M. atmanızı ya da firma bilgileri kısmına cevap yazmanızı rica ederim.

Analyzer
ayni notu bana da gonderirseniz sevinirim...

arkadaşlar ilginize çok teşekkürler... derhal görüşüyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,197
Kullanıcılar
449,975
Son üye
yamanelektronik2023

Yeni konular

Geri