s5 te yedek nasıl alınıyor?

arkadaşlar bütün s5 başlıklarının altına mesaj yazdım ama henüz cevaplanan olmadı s5 100u plc de bir db 100 veri bloğunda değişiklik yapmak idtiyorum tek istediğim bu .s5 kablosunu temin etmek üzereyim ama elimde s5 for windows un demo sürümü var bununla bu işlemi yapabilirmiyim.yardımlarınız için teşekkürler

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
selam enisaygoren hocamm yaaa rahatsız edicemm biraz ama ben bu siemens s5 öğrenmek istiyorumm acaba nasıl ve ne şekilde öğrenebilirimm yaRDIMCI OLABİLİRMİSİN temeldenn ve normall bi proğramm yazabilmeye kadar öğrenmeliyimm hocamm yardımcı olabilirmisin ben tekirdağdayımm ACaba kursa falanmı gitmeliyim yoksa kitaplardann falan nasıl olabilir bende şuannn s5 var ama interface yok ondan çalışma yapamıyorumm bağlanıpp allah rızası içinn bana biraz nasıl yapmam konyusunda bilgi verebilirmisinn nasıl bi çalışma metodu uygulayımki? öğrenebileyimm şimdiden allah razı olsun hocamm

selamm enisaygorenn hocamm ben çerkezköydeyimm acaba sizin plc ler hakkında ders verme gibi bii olayınız varmı ben ücretli olarak sizden ders alsam nasıl olur hocamm yardımcı olabilirimisinizzz msnim ******@hotmail.com allah rızası için lütfen yardım ett bana öğrenmek istiyorumm şimdiden allah razı olsunn byyyyyyyyyy

selammm enisay goren hocamm size email yazdım isterseniz ben msndeyim adresinizi verbilirseniz ordan konuşabilirmiyiz ben özel msaj atamıyorum size özelden mesaj hakkım yok bu çorludaki plc kursunuz için msn ******@hotmail.com bekliyorum hocam sizi

Moderatör tarafında düzenlendi:
peki S5 teki programı pc ye nasıl aktarabiliriz ?
bu konunun 2.mesajında enisaygören hoca anlatmıstı..

File>Blocks>Transfer

Transfer From Kısmında PLC
to kısmında Program file 'lı seç

Blocks List Kısmına A yaz

Transfer'e bas.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,229
Kullanıcılar
450,024
Son üye