Robot Programlama Dilleri ?

Robotik dersi için bir ödev aldım..Konusu Robotların Programlama Dillerini Araştırmak..Googlede aradım çok kısa kısa bilgiler buldum..Yani pek işe yarar bişeyler değil..Ödevi yaparken bende bişeyler öğrenmek istiyorum..Elinde konuyla ilgili yazı slat döküman vs olan varsa paylaşırsa çok makbule geçer..

Şimdiden teşekkürler..

Robotik dersi için bir ödev aldım..Konusu Robotların Programlama Dillerini Araştırmak..Googlede aradım çok kısa kısa bilgiler buldum..Yani pek işe yarar bişeyler değil..Ödevi yaparken bende bişeyler öğrenmek istiyorum..Elinde konuyla ilgili yazı slat döküman vs olan varsa paylaşırsa çok makbule geçer..

Şimdiden teşekkürler..

Ödevin içeriğini yazarsan daha yardımcı olunabilir.

Ödevin içeriğini yazarsan daha yardımcı olunabilir.

Ödevin konusu yukarda belirttiğim gibi işte Robotların programlama dilleri nelerdir ? Açıklayınız..birbirlerine göre avantajlarını dezavantajlarıı gibi şeyler..9 10 sayfalık bir konu olsa yeterli..biraz buldum fakat pek yeterli değil..

Melfa Basic IV Kodlarını araştırabilirsin.. Genel olarak İngilizce kaynak bulursun...

benim elimde birkaç bilgi var nasıl upload edbilirm ?

microcode studio ya da pic basic gibi mi

Sorun çok açık değil fakat robotun işlemcisini MPLab c32 ile programlayabilirisin kendim de şu an bir uav işlemcisi programlıyorum bu program ile.

Robotların ama hangi firma robotlarının ? Aşağıda bir link var bak istersen;

Robot Programlama Dilleri

Forum istatistikleri

Konular
128,188
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri