rf iletişim. yardımcı ve ya program yazabilecek biri var mı

eyes_umut

Üye
iki pic rf üzerinden haberleştirmem gerekiyor ama bi türlü yapamadım. ccs c ile bunu yazabilecek arkadaş var mı ücret karşılığı...

kımse yok mu program yazabılecek....

Moderatör tarafında düzenlendi:
kardeş sana yardımcı olmak isterim . Fakat ben ASM ve basic te yazabilirim. Benimle buradan irtibata geçebilirsi............@mynet.com

Moderatör tarafında düzenlendi:
picbasic kodu verebilirim.Ayrıca kullandıgınız modul UDEA nın sa module ne gore programlama kodunu vermısler.Sitesinden bkabilirsiniz.

utr c12u modulu var bende. ama yapamadım ben bı turlu. bunu yapabılceek bırını arıyorum. maıl adresınız var mı yazar mısınız

tam olarak istediğin şey nedir ?? Biraz açıklayabilirmisin ??

picin birinde bir röle bir lm35 ve iki tane sensör (kapasitif sıvı seviye sensörü.) ıkı sensorden alınan bılgı ıle sıcaklık bılgısı dıger pıce. diger pıcden ıse role kontrol edılecek. ve roleyı kontrol eden pıc pc baglı olacak...

ccs c ile programlamayı biliyormusun??? Eğer biliyorsan sana örnek bir uygulama gönderebilirim. uygulama da sensörden alınan bilgi rf ile diğer pice gönderiliyor ve bilgi yorumlanıp sonuç lcd de gösteriliyor

programlamayı bılıyorum sadece rf ıle gonderemıyorum. dıger proogramları yazdım. eger varsa elınde ornek bır program cok makbule gecer.

Dosyayı buraya nasıl ekleyecem ???

onu bende bılmıyorum:S ozelden maıl adresını atsana ben ordan sana gonderım adresımı mesaj sayım az oldugu ıcın ozel mesaj atamıyorum

Forum istatistikleri

Konular
128,217
Kullanıcılar
450,000
Son üye
ozproje46

Yeni konular

Geri