Reklamlar

Çıkan reklamlar kişinin ilgi alanına, arattığı, okuduğu şeylerle ilgili çıkıyor diye biliyorum.
"Neyse halim, çıksın falim." diyorsun.. 😀

"Neyse halim, çıksın falim." diyorsun.. 😀
makinemde dört tane tarayıcı var, hepsinin işlevi ayrı. burada çok az kişi win xp hatırlar. o zamanlar crack indirmek için ayrı hdd dem vardı. kur xp yi, sadece net bağlantısını yükle, gir siteye al crackı çık dışarı. sonra tekrar format. ne günler yaşamışız haberimiz yok. o dönemde forumlar daha yeni palazlanıyordu. kaç forum benim yüzümden kapandı ben bilmiyorum. (konu p*rno içeriği idi. asla affetmem.) o zamanlarda log dosyasını biz hazırlardık.

makinemde dört tane tarayıcı var, hepsinin işlevi ayrı. burada çok az kişi win xp hatırlar. o zamanlar crack indirmek için ayrı hdd dem vardı. kur xp yi, sadece net bağlantısını yükle, gir siteye al crackı çık dışarı. sonra tekrar format. ne günler yaşamışız haberimiz yok. o dönemde forumlar daha yeni palazlanıyordu. kaç forum benim yüzümden kapandı ben bilmiyorum. (konu p*rno içeriği idi. asla affetmem.) o zamanlarda log dosyasını biz hazırlardık.
XP öncesinde Linux, Dos, sonra Dos uzerinde 95'i kullandik, sonra 98, sonra xp... Commodore Amigaları saymıyorum.. Yaslandik mı ne? 😀

Usta, gerçekten yaşlanmışız. Bunlarla da haşır neşir olmuşluğumuz bile vardı.:confused:

Ekli dosyalar

• Amstrad_CPC464.jpg
    Amstrad_CPC464.jpg
    289.5 KB · Görüntüleme: 1
  • Commodore-64-Computer-FL.png
    Commodore-64-Computer-FL.png
    74.9 KB · Görüntüleme: 1
  • Teknoloji_52.jpg
    Teknoloji_52.jpg
    48.3 KB · Görüntüleme: 2
Bende çıkmıyor öyle reklamlar.
Reklamları engelleyici eklentisi forumun görünümü bozdu. :)
Reklamlara izin veriyorum.

Kaspersky....Sıfır reklam.

Forum istatistikleri

Konular
128,198
Kullanıcılar
449,978
Son üye
food_eng_1952

Yeni konular

Geri