emikro

Üye
Kişisel Bilgiler

Adı - Soyadı: Salih KEPKE

Tel:
0553 600 53 52

E-Posta: [email protected]

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu: YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Elektronik ve Haberleşme Müh. Öğrenci

Toplam Tecrübe: Yaklaşık 3-4 Yıl

Çalışma Durumu: Hafta Sonu , Home Office , Proje Ödevi

Askerlik Durumu: 2018 tecilli

Eğitim Bilgileri

Üniversite:

Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu / End. Elektronik 2006-2008
Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu / End. Otomasyon 2008-2010

Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği 2012-2016

Lise:

Urla Endüstri Meslek Lisesi / Elektronik

İş Tecrübeleri

*6 Hafta - Yıldız Teknik Üniversitesi Robotik Otomasyon Kulübü (Baskı devre tasarımı Eğitimi

*2 yıl -
Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu (Tekniker)

*Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu Mantarhane Otomasyonu(Çiller Gurubu, Plc ,Elimko,Pt100,Oransal valfler)

*Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu Sera Otomasyonu( nem ve sıcaklığa göre Havalandırma Panellerinin Açılması Kapatılması)

*Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu İklimlendirme ve Soğutma Bölümü Deney Setleri Tasarımı

*Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu Endüstriyel Otomasyon Bölümü Deney
Setleri Tasarımı (Otomatik Kumanda Eğitim seti)

*Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu Elektirik Bölümü Deney
Setleri Tasarımı (Motor Kontrol Eğitim Seti)

*Ege Üniversitesi Bergama Meslek Yüksek Okulu Elektronik Bölümü Deney
SetleriTasarımı (pic Programlama ve Deney seti, Opamp Deney Seti)

*Elektronik Kart Tasarımı ve Programlaması( PT100 okuma kartı, Pic Programlama ve Deney seti, Isı okuma ve Isıtıcı Kontrol Kartı, Otomatik Kapı konrol Kartı, Turnike Geçiş Sistemi,RFİD sistem,433Mhz kablosuz İletişim vs vs...)

*Otomatik kumanda, Pano yapımı ( Kumanda devreleri, Hız Kontrol)

*1,5 Ay - Özkan Demir Çelik (Elektrik Atölyesi)

*8 Ay - Vestel Yetkili Servis (Beyaz Eşya, Klima Motaj)

*Elektrik Tesisatı (Topraklama Hattı, Görüntülü diaofon sistemi,Zil tesisatı,Elekrik tesisatı,Uydu Kurulumu)

*Bilgisayar Bakımı Onarımı (Bilgisayar Labaratuarı Ağ Kurulumu)

*Cep Telefonu Tamiri

*Elektronik Tamiri

Nitelikler

Sorun algılama ve Çözme üzerinde yetenekliyim.

Yabancı Dil: ( Okuma:8 Yazma:8 Konuşma:5 )

Bilgisayar Bilgileri:
C,Pic Basic,Asm,İleri Seviye s7_200 PLC,S7_300,400,Mitsubishi PLC, Scada,Wincc Flexible,Proteus,Eagle,Multisim,AutoCad,Eplan

Sertifika Bilgileri:
S7_300,400 Plc Merkezi eğitimi
İSO 9001 Kalite yönetim sistemi
Bir çok seminerler vs vs

Dernekler - Kulüpler: Yıldız Teknik Üniversitesi Robotik Otomasyon Kulübü, İEEE Kulübü

Hobiler:
Bağlama,Gitar,Flüt İcra etmek, Balık Tutmak, Çevrede olan biteni izlemek, Keşif yapmak

Referanslar için Mail atın

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende projemi Salih arkadaşıma yaptırdım;gerçekten kendini iyi yetiştirmiş kendi alanında ve proje yapma konusunda tecrübeli olduğunu gördüm..Benim elektronik projemi kısa zamanda büyük çaba göstererek yaptığına kendim şahit oldum.. Kendi projesini yaptırmak isteyen arkadaslar projesini yaptırmış olarak benden de bilgi almak isterlerse [email protected] adresine mail atabilirler...

Bende projemi Salih beye yaptırdım.kendini gerçekten iyi yetiştirmiş.proje yönününden sıkıntı içindeyseniz bence Salih beye danışmalısınız.

aliarslan Bey'de sadece bunu yazmak için üye olmuş ilginç!!!

Aslında ilginç olan, sene başından bu yana konuyu hortlatmamak, her ay bi Fake hesap açıp konuyu güncel tutmamak.
Konuyu hortlatmak için çoğu üniversitelerin son tez teslim tarihini beklemek ki 1 kaç gün içerisinde sanki bir mucit gibi, tez kıvamında ki projeleri tasarlayıp arkadaşlara yollamak ilginç olmasa gerek.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri