Priz kapağı ters takılmış sorun yaratırmı?

harun_86

Üye
Herkese selam, bugün elektrikçi çağırdım duvarda sallanan prizi değiştirip yenisini taktı , saç kurutma makinesi ve gece lambası çalıştırdık sorun yok, az önce farkettim kapağı ters takmış, altındaki metal kısmı demiyorum, sadece beyaz kapak, sıkıntı yaratırmı?

Ekli dosyalar

• 20201018_194450.jpg
    193.2 KB · Görüntüleme: 34
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Yapilan işin hakkini vermek diye bir tabîr vardır bizim meslekte.Dalgınlık veya umursamazlık sadece bu prizi değiştirmek için gelipte işi duzgun yapmadiysa o ustaya kızarım.Müşteri olarak size gorsel çirkinlik sunacaktir.Elektriksel bir problem olmaz.

Evinizin sigorta kutusundan elektriği kestikten sonra tornavida yardımıyla ortadaki vidayı söküp prizi ters çevirip takın.İşlem tamam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…