Elektrik saatinin altındaki sigorta atıyor

Arkadaşlar bence bu arızanın nedeni gevşek kalmış bir ek ek gevşek kalırsa ısnma yapar ve zaman la yavaş yavaş erir bunuda buat da olacagını düşünürsek kısa devre olma ihtimali çok yüksek gene de bir baksam çabuçak bulurdum da malesef istanbullu degilim
zaten sorun kısadevre o kesin...senin dediğinde olabilir. gevseklikten dolayı ark olayı sonucunda erimiş bir yer kısa devreye sebep olabilir.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
neden öyle dedim biliyor musun? çünkü zaman aralıgı belli olmadan atıyor dedin. Acaba o saatlerde belirli yerden su sızıntısı veya nem mi alıyor acaba. Oda haliyle kısadevreye yol açabilir.

Abi çok mantıklı geldi dediğin kontrol edicem ıslaklık nem durumunu

zaten sorun kısadevre o kesin...senin dediğinde olabilir. gevseklikten dolayı ark olayı sonucunda erimiş bir yer kısa devreye sebep olabilir.

Abi işte forumdan biri olsada halletse işimizi içimizde kuşku kalmasa,internetten kayıtlı teknisyenleri aradım çapada olanları adamlar yok dükkan kapalı yok işim var yok öyle yok böyle deyip durdular

Abi işte forumdan biri olsada halletse işimizi içimizde kuşku kalmasa,internetten kayıtlı teknisyenleri aradım çapada olanları adamlar yok dükkan kapalı yok işim var yok öyle yok böyle deyip durdular
kardeş ben istanbulda deilim gaziantepteyim..orda olsam bu saatte bile gelirim emin ol...keşke anlamış olsaydın sen de bişeyler yapabilseydin

kardeş ben istanbulda deilim gaziantepteyim..orda olsam bu saatte bile gelirim emin ol...keşke anlamış olsaydın sen de bişeyler yapabilseydin
Abi yok elim yatkındır ama kömüre dönerim büyk ihtimal işi bilene emanet etmek lazım :)

Forum istatistikleri

Konular
128,100
Kullanıcılar
449,800
Son üye
bukurt

Yeni konular

Geri