priz cos fi

Sanırım öğrenmek istediğin evde çalışan tüm yüklerin toplam cos fi sini bulmak. Bunu yaptıktan sonra takacağın enerji tasarruf cihazının etkisini görmek istiyorsun. ( Burada enerji tasarrufu cihazlarının tasarrufa etkisini tartışmak istemiyorum. Zaten forumda detaylı bilgi var. https://www.kontrolkalemi.com/forum/kompanzasyon/1366-energy-saver-kand305rmacas305.html)
Sayaçtan sonra bağlanacak bir cos fi metre işini görecektir. Google da araştırma yaparsan benzer ürünler bulabilirsin.
VOLKANONLINE | ECR-3-96 Elektronik Cos Metreler
ancak bağlantısı nasıl yapılır? Onu öğrenmek için tecrübeli bir elektrikçiye ihtiyacın olacaktır.

Son düzenleme:
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bu arada kompanzasyonda tek başına cos fi nin yeterli olmadığını ; harcanan reaktif gücünde bilinmesi gerektiğini hatırlatalım . Uygulamada hata olmasın....

Kolay gelsin....

Prizden cosq ölçebilen ölçü aletini,sanpaelektronik adresinden inceleyebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• ProposalWattman.rar
    1 MB · Görüntüleme: 34
  • HPM-100 A.rar
    19.3 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:
Prizden yapılan ölçümün doğru olması için ana hatta bağlı prize takılmış olması gerekiyor. Aksi halde sadece o linyenin değerini verecektir.

ne diye bu c,hazdan kullanıyorsunuz.ne çalıştıracaksınızki.bosuna para harcamayın şu aletlere

Evlerde indiktif enerji fiyatlandırılmıyor ki,ne gereği var.Ayrıca prizi takacağınız o güya tasarruf cihazı sizin normalde kullanacağınız aktif gücü değiştirmez.Dolayısıyla size de bir faydası yok.

c(4,2)=6 ile 4ün ikili kombinasyonlarının 6 olduğunu söylemeye çalışmış arkadaş.
bir şekilde de bağ kurmuş işte. rotasyonel gravitasyonun elektrik ile ilişkisi konusunda acil bilgi talep ediyorum sevgili gurbet elde bachelor degree almış arkadaştan.
ben de türkçe öğrenmesi için yardım edeceğim söz.
yoksa trolluk buraya da mı sıçradı noldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha fazla bilgi edin…