Power led aydınlatma konusunda yardıma edebilirmisiniz ?

Foxxxxxx

Üye
merhaba arkadaşlar uygulamakta oldugum aydınlatma projemde powerled kullanmak istiyorum ki deliklerini deldim toplamda 120 adet power led mevcut
ne kadar dogru bilmiyorum ama deliklerini delmiş durumdayım
sizden istegim aydınlatma yeterli olurmu
eger yeterli degilse ortadaki havuza nasıl bir aydınlatma türü secmeliyim
burası berbek dükkanı ortadaki havuza neler yapabilirim bu konuda bana yardımcı olursanız cok sevinirim ilginize teşekkür ederim şimdiden

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
25 m2 alana 125 adet power led koymakla biraz fazla abartıldığını söyleyebilirim... Power ledleri tavanda nasıl kullanacaksın? Kasa, power led türü, soğutma, sürücü?

O kadar delikle uğraşana kadar 8 adet 6" 15 Watt tavan armatürü koysan iş biterdi...

25 m2 alana 125 adet power led koymakla biraz fazla abartıldığını söyleyebilirim... Power ledleri tavanda nasıl kullanacaksın? Kasa, power led türü, soğutma, sürücü?

O kadar delikle uğraşana kadar 8 adet 6" 15 Watt tavan armatürü koysan iş biterdi...

haklısın hocamda burası berber dükkanı sonuc ihtibari ile aydınlık olması lazım armatür düşündüm ama kullanım ihtibariyle aynıya geliyor
sogutma derken bende evde odada led kullanıyorum sogutma gibi bir ihtiyacı varmı bilemem
sürücü konusunda bilgim yok 220v la çalışan power led buna nasıl sürücü koyacam ben

220 V ile çalışan power LED nasıl bi LED? Power ledin soğutucuya tabii ki ihtiyacı var...

Yanlış biliyorsam arkadaşlar düzeltsin, bu fotoğrafdakinin adı 220 V sürücülü armatür, dış metal kısmı soğutucu, içinde alt plastik tarafta 220 V girişli sürücü, üst kapak kısmında lens, lenslerin altındaki 3 adet çip te power led olarak adlandırılıyor, muhtemelen ledlerde birer wattlık power led. Benim söylediklerimde kısmen hata olabilir ama şurası kesin bu fotoğraftakini led veya power led olarak tanımlamak yanlış ve eksik olur, ve duyan kişide sizin bunu tabir etmeye çalıştığınızı anlayamaz.

iki sarı 1 beyaz kullanmanı tavsiye ederim.Gerçek gün ışıgına yakın olur.

Ürünün ismi "MR16 3W Spot, bacak yapısıda GU10"
Power LED diye adlandırmak yanlış... Ki 120*3=360 adet power led var sistemde...
eyvallah yardımların için teşekkürler irtibata gecebilmek için bana mail adresini yada msn adresini pmlermisin

Forum istatistikleri

Konular
128,182
Kullanıcılar
449,951
Son üye
N4POLYOON

Yeni konular

Geri