Plc kursu

Onlayn plc kursu varmı.. meb gecei..
Bunun doğrumu

Uluslararası Şirketler Tarafından Bilinen Üçüncü Binyıl Akademi Başarı Sertifikası İle; Mesleğinizde Her Zaman

BİR ADIM ÖNDE OLUN!

E-Devlet’te sorgulanabilen

Üniversite Onaylı

Resmi başarı sertifikası

Uluslararası Sertifika

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Onlayn plc kursu varmı.. meb gecei..
Bunun doğrumu

Uluslararası Şirketler Tarafından Bilinen Üçüncü Binyıl Akademi Başarı Sertifikası İle; Mesleğinizde Her Zaman

BİR ADIM ÖNDE OLUN!

Ekli dosyayı görüntüle 96776 E-Devlet’te sorgulanabilen

Ekli dosyayı görüntüle 96777 Üniversite Onaylı

Ekli dosyayı görüntüle 96778 Resmi başarı sertifikası

Ekli dosyayı görüntüle 96779 Uluslararası Sertifika
ben bu tarz kuruluşların verdiği hiçbir sertifakaya güvenmiyorum evet e devlettede gözüküyor benimde var 5 6 tane hepside gözüküyor emin olun piyasada hiçbir geçerliliği yok sektörde kimse ciddiye almıyor parayı basıp 1 gün değil 1 saatte size sertifika veriyolar evet e devlette gözüküyor ama herkes bunun farkında sektörde şahsen hiçbir geçerliliği yok sadece ve sadece MYK belgesinin geçerliliği mevcut ve ciddiye alınıyor Uluslararası camiada ama bu bu tarz özel üniversitelerin verdiği sertifika belge hepsi boş .

Myk yıda parayla dağıtiyorlardi bi ara..
Bende elektrik ustalik belgesi var.. otomasyon kursunada gittim.. kurs saatini doldurmadigim icin belge vermediler.. kurs ciraklik egitim merkezindeydi..

Forum istatistikleri

Konular
128,185
Kullanıcılar
449,956
Son üye
CharmanDear

Yeni konular

Geri