PLC ile Servo Kontrol Etmek

slm arkadaslar benım bı sorum olacak?
ben plc yazılım yaptım bı suru projede gorev aldım. plc ıle servo motor kontrolu yapmam istenıyor daha doğrusu yarın bununla ılgılı iş görüşmem var plc ile servo kontrol etmek zormu yada öğrenmem uzun zaman alırmı yardımcı olursanız sevınırım . tesekkurler.

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Zorlugu, nasil bir uygulamada kullanacagina bagli.

ben harici pulse göndererek servo kumanda ettim.O kadar da zorlanmadım.seninde çok zorlanacağını sanmıyorum.

Robotik derken senkron calisan motorlari, interpolasyonu filan kasdediyorsan PLC ile buyuk hamallik

ağırlıklı olarak iml , kalıp içi etiketleme robotları ile ilgili

abicim sen bu ne iş görecek nasıl bir programlaması olacak bir anlatırsan belki sana yardımcı olabilecek birinii tavsiye edebilirim

benımde çok bılgım yok nasıl öğrenecem ayrıntıları. kalıp makınalarında etiketleme makınalarında kullanacam

şimdi yapacagın iş taminen su heralde cıkan kalıba sıcak bir levha ile servo motor kullanarak yapacaksın heralde sımdı tam olarak ne ıstedıgını bılsen ben sana yardımcı olacamda sende pek fazla bir bilgin yokmus o konuda alet ne iş yapacak nasıl calısacak bir söylesen ben sana bir sekılde yönlendiririm.

tesekkur edıyorum ben yarın tam bı öğrenıyım ole soruyum sana.

Forum istatistikleri

Konular
128,554
Kullanıcılar
450,553
Son üye
bugraaa6606

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri