plc dokumanların yeterlılıgı

Merhaba,
Plc yeni başlayanlar ve uygulama yapmak isteyenler için dökümanlar yetersiz.Şöyleki; Genel anlamda dökümanlar var ama uygulama yapmak istiyen ve yeni başlayan için örnek kendim için söyleyeyim teoride yeterince bilgimvar ama uygulamam yok uygulama için dlta plc aldım ve sürekli çzmek için uğraşıyorum örnek bir motoru sadece çalıştırmak için ladder diyagramı nasıl olacak plc için ayrı bir analog kart gereklimi değilmi bağlantıları nasıl olacak bunları adım adım açıklayan bir döküman tarzı yardım çok yiy olurdu diyorum.Nası lkarşılanır bilemiyorum .Herkese teşekkür ederim

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Merhaba, herkezin gözünden kaçan bir nokta var, japonyada üretilen bir ürünün ingilizce, italyanca arapça teknikaçıklamaları varken türkçe yok. Bu ülke avrupa birliğine üyede değil, neden kaynaklanıyor billen varsa açıklasın lütfen, neden bize sattıkları ürünlerde bizim dilimizde açıklama yapmıyorlarda diğer bütün ülkelerin dillerinde açıklama var. örn. italyanca, fransızca, arapça, almanca, vs. japonlarda türkleri sevmiyor galiba, yada avrupanın kurallarına uymak zorunda kalıyor.

ben telemcanique p.l.c ile ilgili bilgi yetersiz olduğunu düşünüyorum

bilgisayar ekranını çalışma sırasında kayıt programlarıvar en azından buşekilde video kaydı yaparak yardımmcı olunursa ........

ingilizce dokümanları mailime yollarsanız veya link verirseniz çevirisini yaparım.

Bencede arkadaşlar plc markalarının ayrı ayrı klasörlerde yapılması en iyi olur bide dökümanları çoğltabilirsek daha iyi olacak diğer arkadaşlarıma katılıyorum.

Bencede arkadaşlar plc markalarının ayrı ayrı klasörlerde yapılması en iyi olur bide dökümanları çoğltabilirsek daha iyi olacak diğer arkadaşlarıma katılıyorum.

PLC markalarını ayrı ayrı bölüm olarak yapma tarzında düşüncelerimiz mevcuttur. Gerekli değerlendirmeler yapılmakta ve düzenlemeler yapılacaktır.

Merhaba, herkezin gözünden kaçan bir nokta var, japonyada üretilen bir ürünün ingilizce, italyanca arapça teknikaçıklamaları varken türkçe yok. Bu ülke avrupa birliğine üyede değil, neden kaynaklanıyor billen varsa açıklasın lütfen, neden bize sattıkları ürünlerde bizim dilimizde açıklama yapmıyorlarda diğer bütün ülkelerin dillerinde açıklama var. örn. italyanca, fransızca, arapça, almanca, vs. japonlarda türkleri sevmiyor galiba, yada avrupanın kurallarına uymak zorunda kalıyor.

bu olay sadece japonlara özgü bir durum değil ki?! aynısı nerdeyse tüm markalardan kaynaklanıyor. bu biraz aldığınız ürünün lisansını fazla alınması (satılması dolayısyla o firmanın sizden kar etmesi ile ilgili) ile ve birazda ülkenizin gücü ile alakalı bir durum.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,207
Kullanıcılar
449,987
Son üye
mavcil19

Yeni konular

Geri