Plc ödevi yardımcı olurmusunuz

mqeyy

Üye
ONLİNE OLDUĞU İÇİN DERSLERDE BİRŞEY ANLATILMIYOR SON DÖNEM KALICAM YOKSA VERDİĞİ ÖDEVİ EK OLARAK EKLİYORUM.

Ekli dosyalar

• PLC FİNAL ÖDEV (1).docx
    479.8 KB · Görüntüleme: 24
@sami inci yapabilecek ustalardan ricada bulunuluyor bu davranışın hoş değil okullar zaten online hepimiz bir yerlerde çalışıyoruz. Herseyi okulda öğrenmiyoruz bu da ögrenemediklerimizden biri

güzel insan, genç adam, öncelikle forum kurallarını oku ve küçük harf kullanarak yaz. ikincisi forumlar paylaşım ve yardımlaşma yeridir değil mi? senin yerine bir şeyler yapmak doğru mu? ve neden yumurtanı gelmesini bekliyorsun? bilmediğin konuyu öğrendiğin kadarıyla kendi çabanla hatalı bile olsa, içi yanlış dolu olsa bile bizlere sorsan. senin yaptığın hataları yanlışları, senin doğruyu öğrenmen için herkes yardımcı olurdu. ama yaptığın şeyi bir düşün. ben bilmiyorum, benim yerime sen yap, geçer notu ben alayım, hatta mezun olayım. sonuç işe yaramaz hiç bir şey bilmeyen mühendis etiketli bir işsiz.

Bu kadar basit ödevleri yapayanlar kusura bakmasınlar ama kalmayı haketmişlerdir. Öğrenmek için çabalayan öğrenir.
bir şey diyeyim mi, o kadar çok kişiye burada laf söyledim(k). sadece bir kaç kişi tanıdım. ve o gençlerin aldığı yardımları unutamıyorum. hepsi hepsi bir elin parmakları kadar ona üzülüyorum.

bir şey diyeyim mi, o kadar çok kişiye burada laf söyledim(k). sadece bir kaç kişi tanıdım. ve o gençlerin aldığı yardımları unutamıyorum. hepsi hepsi bir elin parmakları kadar ona üzülüyorum.
Şimdi onlara kötülük yaptığımızı sanıyorlar. Ne demek istediğimizi anlayacaklar anlamasına da iş işten geçmiş olacak.

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,916
Son üye
adil.degirmenci

Yeni konular

Geri