picbasic projeleri

a.yilmaz54

Üye
pic basic projleri seri iletişim keypad alıcı verici lcd kayan yazı dot kayan yazı anlatım ve açıık kod ile birlikte

Link: Dosya paylaşım sitesinden silindiği için link kaldırıldı.

Öncelİkle TeŞekkÜr Ederİm Hocam Ama Beyzİk Te Kot Nasil Yaziliyo Anlitim Mevcutsa Elnİzde Verebİlİrmİsİnİz ?
bu Yil Tek İsteĞİm Plc Ve Pic ProĞramlamyi ÖĞrenmektİ Okulda Plcyİ Bİraz Kavradim Ama Pİc Bana Çok Yabanci Geldİ Ve ÖĞrenmem Lazim ÇÜnkÜ BulundiĞu Yerde ApacaĞim İŞlerde Kİmse Plc Almak İstemİyecek Malum Fİyatlar Ama Ben Bunu Pic İle Yaparsam Hayatimi KurtarmiŞ OlacaĞim Yardim Ci Olanlara TeŞekkÜr Ederİm

teşşekkürler yeni başlayan lar için gerçekten çalışan örnekler olması daha da iyi.
Ancak bir sorunum var kendi yazdığım kodlarda da ve yine bu kodalar da da hex çevirme yaparken
sorun çekiyorum ok sonunda başarıyorum ama saatlerimi alıyor . Compile programı olarak CodeDesigner Lite' ı kullanıyorum devamlı hata veriyor. sonunda hiç bir değişiklik yapmadan hex ' i veriyor ama saatlerim gidiyor. Bu bir sorun ise bilen yardımcı olsun yok değil sie iyi bir compile programı bilen elinde olan varsa onlarda yardımcı olsun. (pic basic pro için)

Forum istatistikleri

Konular
128,191
Kullanıcılar
449,964
Son üye
lelaxi

Yeni konular

Geri