11 adet picbasic pro dersleri msc ve pbp2.46 derleyici açık kod ile birlikte

a.yilmaz54

Üye
picbasic pro öğreniyorum

merhaba
aşagıdaki linkte 11 adet picbasic pro ders notları mikrocode studio ve pbp2.46 derleme programı vardır mcs programı demo değil istenildiği kadar yazılıp derlenebilnir ve derslerde açık kod ile birlikte şema anlatım

MCS programını kurun sonra pbp2.46 klasörünü C YADA D hedef sürücüsünde bir yere kopyalayın
programı yazıp kaydedin sonra F9 basıp derleyin

11 adet picbasic derslerini görüpte picbasic pro öğrenmeyen kimse kalmasın
allaha emanet olun

Ekli dosyalar

• pb-og.zip
    7.6 MB · Görüntüleme: 67
Çok teşekkür ederim artık saatler harcamadan istediğim yazılımı hex'e çavirebildim denedim hatalarımı bile göstriyor demo olmaması da ayrıca beğendirici tekrar teşekkürler. :)

pic basic pro compiler program olan var mı yada free calişan bir prg. arıyorum

proğram kurulumda hata veriyor neden acaba

Kusura bakmayın. Önceci verdiğim Linkler ölmüş. O yüzden tazeledim.

Aşağıdaki eklerden PBP 260 ı indirebilirsiniz. Kolay gelsin..

Ekli dosyalar

• pbp_2.60.rar
    3.1 MB · Görüntüleme: 31
picbasic pro öğreniyorum

merhaba
aşagıdaki linkte 11 adet picbasic pro ders notları mikrocode studio ve pbp2.46 derleme programı vardır mcs programı demo değil istenildiği kadar yazılıp derlenebilnir ve derslerde açık kod ile birlikte şema anlatım

MCS programını kurun sonra pbp2.46 klasörünü C YADA D hedef sürücüsünde bir yere kopyalayın
programı yazıp kaydedin sonra F9 basıp derleyin

11 adet picbasic derslerini görüpte picbasic pro öğrenmeyen kimse kalmasın
allaha emanet olun

ellerine sağlık cok güzel bi bilgi olmuş

Merhaba ben assembly yeni başlıyorum.Ve mPLAB IDE V2.3 bilgisayarımda yüklü ama nasıl programa başlayacağımı bilmiyorum?Yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkürler

Merhaba ben assembly yeni başlıyorum.Ve mPLAB IDE V2.3 bilgisayarımda yüklü ama nasıl programa başlayacağımı bilmiyorum?Yardımcı olursanız sevinirim çok teşekkürler
ilk önce programlama dillerini öğrenmeniz lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri